Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, ötletek?

Hízni szeretnék, ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves fiú vagyok 172 centi és csak 52-54kg.

Az a 'problémám' hogy nem tudok hízni. Sportolok és kondizok is rendszeresen, de próbáltam már ~2 hónapot leállni, hogy mi van ha aktív testmozgás után csak eszek és gépezek szinte, de akkor se sikerült. Akkor vettem azt észre hogy ha túl sokat eszek átfut rajtam a kaja (magyarán hasmenésem van) ha normális adagokat eszek újra helyreáll az emésztésem. Na mindegy, ez csak érdekességként, meg hátha tudtok erre is valamit... :D

Az igazi kérdés az volna hogy van-e valakinek konkrét táplálkozási tanácsa esetleg egybekötve valamiféle edzéstervvel ami beválik. Vagy esetleg bármiféle tippje ...


Ui 1: csokit nem ehetek, mert érzékeny rá az arcbőröm.



Ui: Minden normális válaszadónak jár a 'zöld' :)


2011. jún. 27. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Valami hasonló dologgal küzdök én is. Próbálok napirendre térni az orvosi hozzáállás felett:


Szóval az ORVOSOK azt tanácsolják, hogy minél kevesebb mozgás, minél egészségtelen étkezés legalább napi 5×. Próbálj nagyon sok tésztafélét enni, mindenhez egyél kenyeret, a cukros tejbe kása is a megoldások között van és bármennyire is fáj hagyd el a mozgást.

Az mondjuk valóban nem hülyeség, hogy naponta egyél legalább 5×, és akkor talán nem szalad át rajtad az étel.

2011. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy orvos mondta, de ez nevetséges! Egészséges úton szeretném elérni, kiegészítők nélkül, ha lehet.
2011. jún. 27. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor más megoldás nincs csak maradnak a valóban hizlalóbb ételek valamint a napi többszöri evés. Próbálj meg nassolni napközben. Azt is lehet egészségesen csinálni, de maga az evés tágítja a gyomrod.
2011. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sport az mindenképp jó. Úgy max vékony lehetsz de legalább lesz egy kis izmod is. :) Emellett azt próbáld kideríteni mi nem oké az étkezésedben hogy nem hízol. És amin csúszik a dolog azon változtass.


Sok sikert hozzá! :)

2011. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt a módszert hallottam, hogy egy hétig nagyon erős diétát tartasz (naponta max 1000 kcal) utána újra rendesen kezdesz enni. Elméletileg lehet, h működik, mert a túl kevés kaja miatt a szervezeted elkezd raktározni. Szerintem próbáld ki :)
2011. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
havi 8.8kg jumbo. megfog látszani.
2011. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, annak a dokinak gőze sincs a feltápláló étrendről. Egyél jó sokat, és mozogj mellette jó sokat.


Én is ezt csinálom, és valami izmocska ragad rám, zsír meg még nem. :) Erősítő edzéseket végezz, utána meg soksok ch, fehérje. Meg amúgy is soksok ch, fehérje.


Ja, ha kis adagokat eszel dúsítva (pl, tejföl, zsírosabb sajt, tejszín, stb.) akkor többször tudsz enni, és sok kicsi sokra megy.

2011. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Járj sok lakziba és zabáld tele magad mindenféle zsíros disznó marha tehén meg mittoménmilyen húsokkal meg egyél franciakrémest és sok cukrot.
2011. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne kezdj el hülye módon mindenféle zsírosat cukrosat enni.egyél teljes tejtermékeket,mogyoróféléket mert ezek kalóriadúsak,de mégsem egészségtelenek.és járj gyúrni!de sztem fogsz hízni amúgy is,még fiatal vagy.
2011. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tippeket. Hízni azóta se, de legalább felvettek egyetemre úgyhogy most megint van életkedvem kicsit belehúzni a dologba.


A raktározós cucc nem igaz, vagy legalábbis rám nem igaz.

Lagzikba nem járok mert kevés ismerősünk van azok nem terveznek még1x házasodni :D

Szal marad akkor a kitartó edzés, lassan de biztosan...


Speckó tápokat nem akarok szedni mert elveszi az edzés örömét, meg nem bízok ezekben. Lehet hogy 2 hónap alatt kibikkant de vajon mik a későbbi mellékhatásai? - Költői kérdés persze, erre nem tudjuk a választ.

2011. aug. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!