Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátnőmet hogyan tudnám...

A barátnőmet hogyan tudnám rábeszélni, hogy erre nincs szüksége és újra legyen a régi?

Figyelt kérdés
Lenne egy nagy problémám. Barátnőm körülbelül egy fél éve fogyózik, és azóta nem menstruál. Kb. mióta összejött velem.173 cm, akkor 68 kg volt, nekem úgy is tökéletes volt, sőt. Valamiért megtetszett, és tényleg nagyon formás mindenhol, és ami kincsnek számít nagyon jó természete van, kedves, szerény lány. Az utóbbi egy hónapban elég sokat vitázunk és tökre megváltozott. Most kb 62 kg lehet de nem elégedett magával. Teljesen másképp viselkedik, mindig rosszkedve van stb. Amíg több kiló volt sokkal boldogabbnak látszott meg minden. Megbeszéltük, hogy ha nem jön meg neki Októberig, akkor elmegy orvoshoz, ezt kb egy hónapja beszélhettük meg. Erre ma szóba került a téma és mondta, hogy ő bizony nem fog elmenni orvoshoz meg, hogy én nem fogom eldönteni helyette, hogy mit csináljon, egyszóval tökre megmakacsolta magát. Én meg kétségbe vagyok esve, mert nagyon szeretem, és félek, hogy ennek később következményei lehetnek. Amúgy 16 éves lesz februárban és nem akarom, hogy emiatt tönkretegye az életét, mert most elrontja.Már nem tudom Mit csináljak...
2011. szept. 7. 15:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én is volt, hogy sokat fogytam, és kb. egy évig nem menstruáltam, és semmi majom nem volt, nem lett.


még jó ,hogy nem lett majom....

2011. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek Májusban mononukleózisa volt,ezek szerint az is szerepet játszhatott a menstruáció elmaradásában ?
2011. szept. 10. 21:43
 23/26 anonim ***** válasza:

A volt anorexiás vagyok.

Nekem is volt mononukleózisom,a drasztikus eredményeképpen. Én a helyedben nagyon gyorsan ráállítanám a mérlegre a lányt. A ruhák miatt kevésbé feltűnő a fogyásmértéke. Emlékszem, én mindig is bő ruhákban jártam, így nem tűnt fel elég gyorsan anyámnak, hogy nagyon lefogytam, csak 12 kg után.


Jobbulást a barátnődnek!

2011. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Rendben,nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget...:)

Annyi ötletet kaptam itt,hogy egy életre hálás leszek mindannyiótoknak :))

2011. szept. 11. 20:19
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem ő véletlen a barátnőd? Nagyon hasonló amiket ír?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__2198489..

2011. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Hál'istennek nem...

Nem ilyen stílusban ír,és ő kb csak 7-8 kg-t fogyott,nem 18-at...

Most is van egy kis hasa,szval még nem vészes,csak igazából a következményektől féltem...:)

2011. szept. 13. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!