Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy állítsam helyre a gyomromat?

Hogy állítsam helyre a gyomromat?

Figyelt kérdés
1 hete nagyon keveset eszek, és amit eszek, az is rossz minőségű kaja. Már szinte minden nap megy a hasam, és mindig éhes vagyok.
2011. szept. 9. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál gyomorkeserűt vagy gyümölcspálinkát, és egyél normális ételt, ne "rossz minőségű kaját"!.
2011. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kamillatea, soban fott burgonya, joghurt, parolt rizs, banan, alma, keseru csokolade.

Ezt fogyaszd par napig, utanna kezdjel el egeszsegen etkezni es rendszeresen.

2011. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerem ezeket a dolgokat. Fiatalkoromban volt egy éhezési időszakom, mert nem volt mit enni. Most meg úgy vagyok, hogy megint éhezem miközben előttem van az étel az asztalon, de nem ehetek belőle, mert a cukrom az eget veri.Hasmenésre kis kanál kakaó, vagy ha van keserű csokoládé. Tejterméket ne fogyassz, míg híg a székleted, ellenben sárgarépát, krumplit, almát ajánlatos minnél többet.
2011. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alma, répa, banán. Nekem ezek eddig működtek. Tejtermékek pedig szigorúan kerülendők! Ja, meg ha sokat volt/van hasmenésed, akor mondjuk vmi probiotikum sem ártana.
2011. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!