Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Piálás előtti alkoholsemlegesí...

Piálás előtti alkoholsemlegesítő szer? Hogy ne érezzem az alkoholt és ne szédüljek és ne hányjak.

Figyelt kérdés
Jövőhéten ismerősnek szülinapja lesz és azt tervezi, hogy nagyon berúgunk, nekem baromira nincs kedvem, de nem tudok mit tenni. Tudtok valami olyan szert, ami semlegesíti az alkoholt bennem? Tehát mielőtt elkezdünk inni, azelőtt beveszem 1 órával és színlelem, hogy be vagyok rúgva, de közben semmit nem érzek és nem is lesz hányingerem.
2011. szept. 11. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Cukrobetegként alkolholt sem nagyon lenne szabad!
2011. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jajj, hát miért nem kezdted ezzel??? A betegséged jó kifogás mindenre, ha nem akarsz őszinte lenni, bár szerintem simán lehetsz. Ma nem érezted jól magadat, nem szeretnél annyit inni és kész.


Egyébként én is falusi vagyok, de akkor is tudok kulturáltan inni, ha már körülöttem mindenki összehányta magát. Ez teljesen egyénfüggő.

2011. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!