Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SEGÍTSETEK, két hét alatt le...

SEGÍTSETEK, két hét alatt le kell fogynom 7 kilót, mit csináljak, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy KELL? Amúgy egy hét alatt 1 kiló fogyás az egészséges, és tartható, ha többet fogysz nem fogod bírni vagy többet fogsz visszahízni...
2011. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

áhh ezt felejtsd el!

ez lehetetlen és nem is egészséges.

heti egy kilót lehet fogyni tartósan,ha koplalsz akkor megmarad a háj csak az izmodat meg vizet vesztesz és valószínűleg még el is ájulsz.

2011. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kőkemény diéta és sport. De akkor sem garantált, hogy ennyit le tudsz fogyni.

Én pl 2hét alatt lefogytam 3 kg-ot, igaz én betegség miatt diétáztam. Csak kekszet, ropit, főtt krumpli, húst és répát ettem.

2011. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ennyi zsírtól nem szabadulsz meg ilyen rövid idő alatt.
2011. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem fog menni. Minden kg zsírszövet kb. 7000kcal energiát raktároz. Számolj utána... Ha semmit nem ennél két hétig, és bányamunkát végeznél - még ha feltételezzük is hogy közben nem ájulnál ki (ami pedig garantált lenne) - akkor sem fogynál 7kg-ot ennyi idő alatt.
2011. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pér ***** válasza:
Minden hónapban a testsúlyod 5%-át add le. Ez az egészséges. Ezen túl már megterhelő a szervezetnek és lehetnek káros következményei.
2011. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező sküvői/koszorúslány ruhába szeretne belefogyni. Nos, ez esetben javaslok egy varrónőt. Amennyiben meg nem ruhába óhajtasz beleférni, nem látom okát, amiért ennyire gyorsan kellene fogyni. Nem tartós, nem egészséges, még ha sikerül is. Valószínűleg romhalmaz lennél, ha sikerülne, nem pedig boldog és szép, mint azt szeretnéd.
2011. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tigress ***** válasza:
Mi az, hogy 2 hét alatt? És mi az, hogy KELL? Hogyhogy nem tudtad hamarabb kicsicsillag, hogynem lesz jó a súlyod arra az akármilyen alkalomra, amire készülsz? Nehogy már, hogy még csak most tűnt fel, hogy van egy pici úszógumi, az utolsó két hétben? :DD
2011. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rheeza ***** válasza:
Heti 0,5 kg a normális zsírból, ha több, izmot veszítesz, ha kevesebb valamit nem csinálsz jól, nem vagy elég hatékony. Btw. kaja, wc-zés és vízhajtással 4-5 kg mínusz. Ennek szoktak a fogyókúrázók örülni h JAJ LEMENT 2 KILÓ amikor 4-5kg-t ingadozik a testsúlyuk naponta.
2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!