Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki kondizik milyen ételeket...

Aki kondizik milyen ételeket fogyasszon? Miket javasoltok?

Figyelt kérdés

Izomtömeg növelőnek milyen hatásai vannak? Bármikor el lehet kezdeni és abba lehet hagyni?

Szerintem a kondizáshoz az én étrendem tök rossz. Csak azokat az ételeket eszem amit otthon főznek.


2011. okt. 22. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

főleg rizs, csirke, pulyka, hal, sovány hús(marha, sertés)

zöldségek, gyümölcsök, zabpehely, tojás, túró, joghurt, máj, bab, lencse, borsó, sajt, gomba

2011. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rizs, durum tészta, burgonya, hüvelyesek, hajdina, zab, dió, mangula, tökmag, mogyoró, sok zöldség, gyümölcs, sok folyadék (víz), tofu, sajt, túró stb stb...
2011. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 walholl ***** válasza:

Igen, úgy nehéz elkezdeni, hogy még otthon laksz és esetleg nem is támogatják a dolgot. Pedig marha egyszerű: Tanulj meg alapvető kajákat megcsinálni. Rántás, párolás. Felaprítod a csirkemellet, megsütöd, főzöl mellé rizst, nem atomfizika.:) Meg beszélsz a szüleiddel, hogy próbáljanak ebben segíteni, és főzzön neked anyukád külön. Nálunk ez elég jól bevált, megvan a hétvégi kaja, de nekem mindig van mellé csirke, pulyka.


A tömegnövelőnek milyen hatása kéne hogy legyen? Kaja az is. Fehérje. Bármikor elkezdheted, abbahagyhatod, nem okoz függőséget, vagy nem értem mitől aggódsz:). Csak nincs sok értelme. A tömegnővelő turmixot azért használjuk, mert az ember sokszor nem tud bevinni elég fehérjét szilárd táplálékból. Ezzel kiválthatsz két étkezést, ráadásul gyorsan felszívódik (már amelyik gyorsfelszívódású) és edzés után ugye "kötelező" a fehérje/szénhidrátbevitel.

Ha tömeget akarsz az első dolog, hogy rendberakod a kajádat. Meg, hogy keményen, kellő odafigyeléssel edzel.

Részleteket itt találsz, étrend, tápanyagtáblázat stb.:

builder.hu

2011. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!