Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízhatnék kicsit?

Hogy hízhatnék kicsit?

Figyelt kérdés
lassan 19 évesek leszek 165cm és 43kg vagyok! tehát nagyon sovány! de nem tudok hízni sehogy sem! Mit javasoltok??? Van erre valami gyógyszer vagy mit egyek?
2009. ápr. 22. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A túl sok túlsúlyos ember mellett legalább ilyen súlyos probléma az alultápláltság is! SZerintem mennj el dietetikushoz!!! Az a legbiztonságosabb!!! Csak azért ne szedj be soha gyógyszert mert itt mondta valaki!!! ÉRted szóval nem aról vanszó, h itt mindenki ki akar nyírni, vagy hülye! Csak sosem lehet tudni mi áll(hat) a háttérben!

Nem szabad gyógyszert szedni, csak ha orvos mondja!

Szóval fordulj szakemberhez!

Szia, remélem segítettem!

2009. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen ksözönöm! de én ilen terészetes készitményekre godoltam amit mindenképp vény nélkül lehet kapni. Szedtem béres cseppet de az se igazán segtett illetve folyamatosan szedek ilyeneket. Inkább ilyen tipusu étrendkiegészitőkre gondoltam

De köszönöm a válaszod

2009. ápr. 22. 20:02
 3/4 anonim válasza:
én 16éves vagyok 168cm és 47kiló...nekem sem megy a hízás pedig kb 1honapja fogyozom rengeteg hízlalos kajákat eszem csokiktészták mekiskaja fagyi stb.dehttalán azabajom h nem eleget,sokat nemtudok.egyébként valószinü azabajod,h ilyen alkat vagy...akkor nemis fogsz tudnihizni.énis ilyenvok sajnos
2009. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mármint hízózom...xDD
2009. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!