Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az algákról, amiket megesznek? Egészséges?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

állítólag igen, de azért se árt megkedvelni, mert az egyik legjobban megújuló élelemforrás. nem kell neki se legelő, mint az állatnak, se különösebben gondoskodni nem kell róla, nő magától és kész. ha még jobban túlnépesedik a föld, igen sok algát fogunk enni...


én még csak szusiban ettem, a makizusi (az a tekert szusiféle) abba van csomagolva.

2011. szept. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biztosan egészséges!
2011. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészséges. Nekem nagymamám vett szülinapomra (por formában), és ha ő az mondja, hogy nagyon jót tesz, és ajánlja, akkor az biztos így is van! :-)
2011. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a hajhullásomat és a térdfájásomat (futás-túlterhetség miatt alakult ki) szüntette meg. Én nem hittem benne, de anyukám minden ilyesmit megvesz a jomtomról és rajta látom a hatásait,szóval azt kértem tőle névnapomra. ELső napokban sűrűn kellett nagydolog ügyben wc-re járnom és fájt a fejem, de ez öt nap után elmúlt,sokkalsokkal energikusabb lettem és nem marad egy csomó haj a fésűben. Mindez két hét után. :) AZ íze és a kinézete szörnyű, de simán meg lehet szokni.
2012. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!