Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rettentő pocsék az étvágyam...

Rettentő pocsék az étvágyam kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és mióta az eszemet tudom olyan válogatós vagyok hogy igazán csak pár olyan dolog van ami tényleg ízlik. Ezzel az a probléma, hogy ha olyan dolgot eszek ami nem ízlik azonnal hányingerem lesz és kiszárad a szám nyelni sem tudok. Legnagyobb problémám a húsokkal van de igazából zöldségek gyümölcsök is problémásak. Manapság már picit több mindent eszek meg de azokat még ma is ugyanúgy nem szeretem és csak úgy tudom megenni ha eszek hozzá sok köretet(amit szeretek) és elnyomja az ízét. (pl rántotthús amit 12éves koromban ettem meg először) Mindezek mellett olyan problémám van hogy reggelente iszonyat hányingerrel ébredek és nem tudok reggelizni és egész nap hányingerem van nincs étvágyam ha mégis eszek akkor utánna rögtön hányingerem van és ki is hányom néha amit eszek. Azt szeretném hogy olyan legyek mint régen, hogy ha már alig eszek meg valamit az étvágyam jó legyen. Kérlek segítsetek!
2011. szept. 17. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

irány a gasztroenterológia, ez nem játék!

Biztosan alultáplált is vagy...étvágyra magne b6ot, vagy béres cseppet tudnék ajánlani, de vizsgáltasd ki magad mindenképp!!

jobbulást!

2011. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj orvoshoz. Kubu gyümölcsből készült italt igyál minden nap egy üveggel. Madártejet egyél minnél sűrűbben.
2011. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még pár jó tanács és szegény sürgősségire is mehet. Edd azt amit eddig, és hétfőn reggel menj a dokihoz. Feltétlen!
2011. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!