Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után fáj a gyomrom +...

Evés után fáj a gyomrom + rossz közérzetem van. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanság kb 2 hete kezdődött hogy alig eszek és már érzem hogy a gyomrom megtelítődik (de nem vagyok jóllakva tudnék még enn) és rosz közérzetem van ráadásul picit fájó érzésem van (mintha nagyon teli lennék) Mitől van ez? Alig merek átlagos adag kajákat is enni mert rámjön és kell vagy 1 óra mire kezd lassan elmúlni.


Válaszokat köszi.


2011. márc. 10. 20:45
 1/3 tetris ***** válasza:
Elérkezett a méregtelenítés ideje. Ártani biztos nem fog, ha most néhány napig csak gyógynövényes teákat iszogatsz, és megpróbálod kímélni a pocakodat. Az is lehet, hogy sok savat termel a gyomrod. Ez manapság népbetegség.
2011. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma kezdtem el inni a zöldteát.... hát várom a változást.... :)
2011. márc. 11. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam évekig állt fenn a rossz közérzet, a gyomorbántalmak + a beleim mindig fel voltak fújódva, a bőrömön kiütések, ekcéma....emellett vmi borzamas fáradtság, pedig a vérképem jó volt......kiderült, lisztérzékeny vagyok! Két hét alatt, miután a lisztes cuccokat, gabonaféléket elhagytam, mintha kicsréltek volna, olyan fitt lettem....nincs rossz közérzet, gyomorpanasz, bélpanasz, pattanás, fáradékonyság, stb. egy varázsütésre megszűnt.

Neked is ételallergiád lehet, vmire érzékeny vagy, csak még nem tudsz róla.....

Sajnos nekem a gluténmentes étrend több pénzbe kerül, mert nem ehetek olcsó tésztát, vajas/zsíroskenyeret, csak gyümölcsök, zöldségek, hús, tojás, némi tejtermék....nagyon sok lemondással jár, de ez az ára az egészségemnek

2011. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!