Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet gyomorpuffadásom,...

Smartguy86 kérdése:

Miért lehet gyomorpuffadásom, hasi kényelmetlen érzésem evés után?

Figyelt kérdés

Gyakran evés után elég sokáig úgy érzem, hogy a gyomrom fel van puffadva, a levegő pedig nem tud kiszabadulni. A puffadás elég erős émelygéssel is jár, ami nem hányinger szerű, inkább szédítő. Ilyenkor a szívverésem is szabálytalan néha, a légzésem is furcsa, rosszul érzem magam. Általában az első böffentés, levegőürítés után enyhül a dolog, de még eltart kb. 30 percig- 1 óráig is mire rendbe jövök.


Mi lehet ez? Gyanakodtam a rossz táplálkozási szokásokra, de azon most igyekszem változtatni már egy ideje, de nem nagyon érzek változást.


2011. máj. 27. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj egy alapos méregtelenítést csinálni.
2011. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon valószínű, hogy sok a savad. Nekem a vegetatív idegrendszeri problémák miatt volt sok savam egy ideig és azóta is ugyanezek jelentkeznek, ha ez van. Meg kell találni a probléma okát, szerintem azért orvoshoz is jelentkezz be. Nagyon sok oka lehet a gyomorproblémáknak és a savtúltengésnek és elég gyorsan reflux betegséghez is vezethet. Persze biztosabbat csak az orvos fog tudni mondani, mert az is lehet, hogy más emésztőrendszeri betegséged van.
2011. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!