Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnek hizni szerek...

Hogyan tudnek hizni szerek nelkul? Surogoos kerdes.

Figyelt kérdés
Rengeteget eszem,a nap minden perceben,megis nem hizok majdnem semmit. 170 cm vagyok es 50 kg. nagyon vekonyak a karjaim es a labam,ezyt utalom a legjobban. sztetek hogyan tudnek meghizni hogy ne kelljen semmit szedni vagy ilyesmi.?
2011. aug. 13. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kellene hízni, izmosodni annál inkább. Sportolj valamit, csak ne a sakk legyen az.
2011. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sportolok,egy eve kosarazom.
2011. aug. 13. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ilyen alkatú vagy. Hidd el, ez a szerencsésebb, mint a másik véglet. Nem írtad milyen idős vagy, de lehet, hogy még nem fejeződött be a fejlődésedben a növekedési szakasz. Talán érdemes lenne tömegnövelő táplálékkiegészítőt szedned. Ez nem azonos azokkal a mesterséges szerekkel, amikre a kérdés feltevéskor céloztál, hanem testtömeg növelő fehérjék, amikből testedzés során izomtömeg alakul ki. Most nem tudok ilyet konkrétan javasolni, de szakembertől rá tudok kérdezni, és majd később megírom neked.
2011. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Primabalerina

ha nem nagy kérés ez engem is érdekelne

22 éves vagyok 176 magas és 55kg

már unom énis :S

2011. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kút ***** válasza:
Olajos magvak, plusz szénhidrát adag és talán a kosarazás mellett erősíthetnél egy kicsit súlyzóval is;) De azért a fekvenyomást hanyagold:D
2011. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!