Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esetleg valakinek valamilyen...

Danya kérdése:

Esetleg valakinek valamilyen tapasztalat az online szteroid shop-okról? Örülnék, ha olyanok írnának, akik rendeltek valamit már, esetleg meg is kapták, vagy nem érkezett semmi sem. Tehát egyszerüen:lehetséges szteroidokat venni az internetröl?

Figyelt kérdés
(nem vagyok hülye, tehát Én személy szerint nem hiszek benne, csak kiváncsi vagyok, hogy próbáltátok-e. )
2011. júl. 17. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod mit fogsz kapni, és semmi nem bizonyítja hogy meg is érkezik. Ez 100% átverés.
2011. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendeltél már?Vagy ismerős rendelt már?Persze vágom,hogy sok a kamu,de lehet van megbízható is...(bár kétlem...)
2011. júl. 17. 20:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm rendelt már, előre utalt valami külföldi számlatulajnak, és semmi nem jött neki azóta sem.
2011. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást...ja,ez az átbaszás,hogy nem lehet bankkártyával online fizetni,paypalt sem fogadnak el...csak western unionos pénzutalást...csak hogy a fenében maradnak fenn???Senki sem jelenti őket???mert ugye alapban illegális szteroidot árus-tani...hogy a fenében lehet mégis ezrével találni az interneten ilyen oldalakat?!...
2011. júl. 17. 21:17
 5/17 °:Amigo:° ***** válasza:
82%

Én most fogok csinálni egy webshopot.

Csak első osztályú valódi termékek, utánvéttel postázva, de Budapesten akár személyes átvétellel is .

Jelenleg csak 3 termék van raktáron, de folyamatosan bővül a választék.

Ja és kb. 20-40% -al olcsóbb mint a feketepiaci hamis sz@rok. :-))

2011. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

:)

En Angliaban elek,s Nekem megvan a "piacom",de ha hazakoltozok,talan felkereslek ;)

koszi a kommentet :)

2011. júl. 19. 00:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon megbizható: anabolika@indamail.hu, neki írj, küld útánvétellel, és tájékoztatást is ad
2011. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszonom az infot,lehet jol jon majd a jovoben :)
2011. júl. 20. 14:00
 9/17 TOMAtm ***** válasza:

Alig várjuk Amigo :)

mondjuk nekem kb novemberig nincs tervben új kúra,de ha addigra elkészülsz a biznisszel akkor tuti felkereslek :)

Sok sikert hozzá!


A kérdezőnek meg:olyan embertől vásárolok aki versenyzőkkel foglalkozik(és persze nyerik is a versenyeket sorra),de még ő is azt mondja h lutri.a tőle vett cucc is lehet kamu simán.egyedül a gyógyszertárira vállal kezességet,de az lényegessen drágább mint az UG laboros cuccok.Ja és nem ad el akárkinek,elég zártkörű ez a társaság.most akkor gondolhatod h milyen egy netes szteroidshop....szerintem ha hat is akkorsem az van benne ami rá van írva.

2011. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ja...ez a baj...valami jo kis patikus csajjal kene megismerkedni....vagy vmi meno orvos...hmm...lehet korhazba jarok majd ismerkedni :D
2011. júl. 21. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!