Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld teábol mennyit lehet egy...

Zöld teábol mennyit lehet egy nap, és van valami hatása?

Figyelt kérdés

Vettem izesitett Pickwick zöld teát. Azt hittem rossz lesz, de nagyon finom volt. Édesitőszerrel ittam. Fogyni is szeretnék, és egészségesebben élni. Napi 1-2 bögrével tudok csak elfogyasztani, pl nagyobb étkezés után gondoltam.

tényleg segitt fogyni, valamint ezek az izesitettek is egészségesebbek? az gond ha mellette iszok rendes teát is???


2011. okt. 14. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

méregtelenít,én ittam mikor fogyóztam de szerintem nem ettől fogytam.

a vérnyomást viszont megemelheti,vigyázz ha erre hajlamos vagy.

lehet mellette rendes teát is inni.

2011. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, az aromatizált, ki tudja mióta befilterezett zöld teának semmilyen jó hatása nincs. Vegyél friss, igazi teafüvet, de fogyni attól sem fogsz.
2011. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bocsánat, kicsit rosszul tettem fel a kérdést. szoval tudom hogy fogyni nem fogok, de hizni sem akarok. most vagyok leszokoban a dohányzásrol, és hát már felment egy kilocska.


teafűre a filter nélkülire gondolsz?

2011. okt. 14. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondol :) És tényleg jobb ha ilyenből készítesz, a filteres teák nem egészségesek, a fekete főleg nem.
2011. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan teafűre gondolok, amit pl. teaházban lehet kapni, vagy teaszaküzletben. Nem árt megkérdezni, mikori szállítmány, ha erre elbizonytalanodva nyökögnek valamit, és nem tudják megmondani, hogy "idén májusi szedés" vagy ilyesmi, akkor nem érdemes. Persze csak ha tényleg fontos a minőség, amúgy ital gyanánt lehet venni boltit is.
2011. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont 4-6 decinél többet nem javasolnék. A zöld tea is élénkít, este ha érzékenyebb vagy rá, már ne idd, mert nem fogsz aludni.
2011. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. egyelőre maradok ennél (ha már megvettem megiszom). teaház és egyéb ilyen bolt nincs a közelemben sajnos.
2011. okt. 14. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, belehalni nem fogsz. ;)


Csak a másikban benne vannak azok az anyagok, amik valóban jót tesznek. (Bőr, méregtelenítés stb.)

2011. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!