Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha megettem egy éretlen, zöld...

Ha megettem egy éretlen, zöld paradicsomot az nem okoz hasmenést?

Figyelt kérdés
Van egy paradicsompalántánk a teraszunkon. Megkívántam a paradicsomot, de sem a hűtőben, sem a palántánkon nem volt érett paradicsom, ezért leszedtem egy zöldet, és megettem. nem volt rossz íze. Olyan volt, mint egy érett paradicsom, csak talán az íze nem volt olyan élénk. Háromra mennem kell randira, és nem akarom, hogy ott jöjjön rám a hasmenés. Mintha egy kicsit csikarna is a gyomrom, de lehet, hogy csak már bebeszélem magamnak. Szerintetek egy egész éretlen paradicsomtól lehet hasmenés? 16/f
2011. aug. 23. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
egyénfüggő, kinél mi okoz hasmenést. mindenesetre lehetséges, de nem biztos. szerintem ha 3ig nem lesz akkor utána már talán nem .
2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyél meg egy szelet kenyeret magában, hogy az úgy megfogja...

amúgy szerintem nem lesz bajod.


paprikát viszont ne egyél éretlenül, mert az kőkemény hasfájást okozhat.

2011. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egytől talán nem lesz semmi baj, de áskor ne egyél zöld paradicsomot, mert veszélyes, mérgező hatású szolanint tartalmaz, ami az érés során elbomlik.
2011. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, megnyugtattatok!
2011. aug. 23. 14:27
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, nem volt semmi probléma. nem ment a hasam, a randi is jól sikerült, bár nagyon izgultam, mert múltkor volt egy kis veszekedés köztünk, és most ez egy békítő-randink volt. köszi a válaszokat!
2011. aug. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!