Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anorexiások hogy bírják ki...

Az anorexiások hogy bírják ki hogy nem esznek annyit?

Figyelt kérdés
mit szednek közbe, vagy mit isznak?
2009. máj. 3. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pszihés(idegi)alapon van.elvesztették az étvágyukat.
2009. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekik az a baj, azért küzdenek, hogy enni kell.

Nincs étvágyuk, nem AKARNAK enni.

Minden módot megtalálnak, hogy ne, keveset, vagy legkevésbé hizlalót egyenek, és azt le is mozogják.

Nagyon szomorú, ha nem avatkoznak be akár erőszakkal is, akkor nem sok esélyük van a túlélésre. :S

2009. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem teljesen kerek így, hogy nekik nincs étvágyuk. A kezdő anorexiásoknak igenis küzdeni kell az evés ellen. Ezt figyelemeltereléssel, az étel általános kerülésével és ilyesmiikkel, nah meg nagy akaraterővel gyűrik le. Akik divatból csinálják azoknak ez szerencsére többnyire nem sikerül hosszútávon. Ha már jól belejöttek, akkor az éhségérzet elmúlik és olvastam egy enyhe eufóriás állapotról, mait a szédülés válthat ki. kb így bírják ki. Persze biztos van aki marékra eszi az étvágycsökkentőt meg ilyenek, de ehhez akaraterő és egy jó torz énkép kell igazából.
2009. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
akik nagyon durván anorexiások, gyakorlatilag mindent megesznek, ami nem hizlal, ergo nem táplálék. Még régebben a tévében láttam egy műsort, ahol erről volt szó: mutatták, hogy rengeteg emberi hajcsomót, szögeket(!), papirgalacsint, vattát operáltak ki egy anorexiás gyomrából.
2009. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg szokták valamikor enni a wc papírt mert az nem hizlal viszont laktat és még nagyon sok mindnt ami megtudnak enni és nem lesznek tőle éhesek:S
2009. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szöget??

papírgalacsint??

:S

hogyan lehetnek ilyenek az emberek?

2009. máj. 3. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban én is ettem papírt, ezzel szerettem volna felhívni magamra a figyelmet...De csak max. hülyének néztek.:S

Amúgy szerintem vannak olyan emberek ezen a földön, akik olyan dolgokra is képesek, amit mi soha nem tennénk meg.

Lehet, hogy őrültek, vagy gátlástalanok, vagy ki tudja.

2009. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eleinte kis mennyiségben fogyasztanak kevesebbet és eközben a gyomor is egyre csak szűkül.Így lehetséges,hogy már nem érzik annyira az éhséget.Az elején a legrosszabb mindig.
2011. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!