Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinálnak egész nap az...

Mit csinálnak egész nap az anorexiások?

Figyelt kérdés

Az anorexiások mit csinálnak egész nap?

Úgy szeretném hogy pl.:

6-kor kelnek

reggelizek

utána fél órát elmennek futni vagy mit?


2011. ápr. 21. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
agyalnak a kaján egész nap
2011. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem esznek, de az egész, vagy majdnem az egész szabadidejüket edzéssel töltik, mert ők kövérek, még ha kilátszik is a bordájuk. Illetve hülyítik egymást az anorexiás fórumokon.
2011. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

pls aki nem tudja ne írjon:S

Talán a tapasztaltabb emberek írjanak ha lehetne

köszönöm

2011. ápr. 21. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

miért nem keresel rá a google-ben,ha ennyire nem tetszenek a válaszok? vagy magadat akarod megerősíteni abban,hogy anorexiás vagy?


én voltam,csak az emberek nagy része rohadtul el van tévedve.Az anorexia maga,mint szó,kóros étvágytalanságot jelent, ami nyilván azt jelenti,hogy valaki nem tud enni. az anorexia nervosa pedig azt az állapotot,amikor azért nem eszel,mert hülye vagy,és azt hiszed,kövér is.

én azért lettem anorexiás,mert először beteg lettem,aztán elment az étvágyam,végül szinte semmit nem tudtam letuszkolni a torkomon,hiába akartam. soha nem akartam lefogyni, végül orvosnál kötöttem ki,aki megállapította a kóros étvágytalanságot,kaptam gyógyszereket, helyrejöttem,azóta szépen hízok. hogy mivel telt el a napom? ugyanúgy jártam iskolába,dolgozni, eljártam a barátokkal,egyszerűen annyi volt a különbség,hogy míg mások az étteremben pl. megették a menüt,addig én csak csipegettem vagy ittam. mert nem volt étvágyam,a gyomrom meg összeszűkült.ugyanúgy éltem,mint azelőtt,csak az evés volt nehezebb.

egyébként ha pontos választ akarsz,akkor szívesen megadom az orvosom elérhetőségét,aki kezelt, vagy a wikipedián nézz utána,és akkor legalább nem lesznek elírások meg félreértések ezzel kapcsolatban...

2011. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi hogy segíttettél
2011. ápr. 22. 15:56
 6/11 anonim válasza:
14%
Tükörben nézegetik magukat.
2011. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Aki fentebb írt, az nem volt anorexiás. -.-
2011. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg felkelnek, ugyanúgy teszik a dolgukat, de maximalisták, szóval mindent 100%-osan végeznek, edzenek, gondosan elkészítik a kajájukat, ami lehet, hogy kb. egy gerezd narancs, de akkor is gyönyörűen leszedik róla a kis fehér szöszöket, kényelembe helyezik magukat, és megeszegetik. Meg sokan főznek másoknak, de ők nem esznek belőle. És kb. tényleg egész nap a kajára, fogyásra gondolnak. Komolyan. Nem egy helyes fiúra, lányra, a jegyeikre, a tanulásra, a szilveszterre gondolnak, csakis arra, hogy hogy ne bukjanak le, hogy nem esznek, stb.
2011. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

felkelek

tanulok

iszok egy fekete kávét, vagy zöld teát

bemegyek a suliban

suliban vagyok, próbálok kedves lenni, de stresszes vagyok és ingerült olykor

majd elmegyek edzésre a suli után

hazamegyek

tanulok, közben zöld tea

utána otthoni edzés

SZABADIDŐBEN: kavé, tea, cigi, ha egyedül vagyok.

Ha nem, akkor barátokkal ide-oda, kerülve az evést, de ha muszáj, akkor is nagyon keveset.

így mennek a napok. Ezt egészítsd ki tetszés szerint, pánikrohamokkal(nekem van legalábbis, mint pszichésen, de sok anásnál a vércukorszint csökkenése miatt is lehet.), állandó méreckőzéssel, sírógörcsök, fájdalmak /lelki-testi/, kialvatlanság, ájulásokkal, hidrázások, szédülések, kimerültség, fejfájás, kényszeres gondolkozás

Ha ilyesmire gondoltál.


Üdv: egy másfél éve anorexiás lány.

2014. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mar,bocs,de mégis hogy edzene??? Mivel nem eszik,igy nem nics ereje es egesznap csak szedeleg meg haldoklik az agyban..ha kkel meg osszeesik
2016. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!