Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kg-t kellene fogynom?...

Hány kg-t kellene fogynom? Illetve hogyan tudnám elérni a súlcsokkenést a legegszerűbb módon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

12 éve lány vagyok. 170cm és 59-60 kg. Azt gondolom, hogy 3-4 kg-t kellene fogynom. Hogyan tudnám ezt elérni?


2011. nov. 3. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
12 évesen szerintem nem kellene még fogyóznod.Kezdj el egy sportot amit szeretsz,az lefoglal.
2011. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy fogynod kéne? Mert ma minden tini ezt csinálja??? Ne csatlakozz az anorexiás, beteges tinik csoportjába. A súlyod tökéletes. De ki is számolhatod a BMI segítségével. Beütöd ezt a három betűt a neten + azt hogy kalkulátor. BMI= Body mass index.
2011. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat!

De az elmúlt 1 hónapban jött rám fel ez a 3 kg. Sajnos ez csak a hasamon látszik. A combom karom vékony. De szeretném ha 55-56 kg lennék.

2011. nov. 3. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
És azelőtt mi voltál?
2011. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12 évesen 170 cm vagy? Én ennyi idősen 150 cm voltam, most 29 évesen is csak 167 cm.

Amúgy egyszerű neked még ilyen fiatalon: sportolj bármit, amihez kedved van! +ne egyél édességeket, sütiket, cukros pékárukat, chipseket, ezen kívül minden főtt ételt ehetsz, ha nassolni akarsz egyél gyümölcsöt!


Ennyi idősen ne görcsölj erre rá, csak annyi hogy ne nassolj, hanem sportolj és egyél egészségesen.

2011. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 N0rbi04 válasza:
Nem kel mindent összezabálni! Ennyi a titka, meg a mozgás. Tudom nehéz betartani főleg, mikor anyu, nagymama diktálja emberbe a jó zsíros pörköltet stb. és nem is lehet nagyon embernek ellenvetése, főleg ha fiatal. De ülj le és beszéld meg velük, hogy szeretnél egészségesebben étkezni. Sőt talán még őket is ráveheted. Egyél sok fehérjét szénhidrátot meg módjával. Továbbá sok vitamint. Sok zöldség, gyümölcs alap. Napi 2-3x legalább, lehetőleg nyersen. Edzésnek meg valami jó kis küzdősport, vagy harcművészet, ahol rendesen kihajtják az emberből a lelket edzés alatt. Ajánlanám a Fegyencedzés c. könyvet. A címtől nem kell megijedni. Nagyon jó kis saját testsúlyos gyakorlatok vannak benne(fekvőtámasz, híd stb.) amik az egész testedet megerősítik. Legalább lesz egy kis tónusa az izmaidnak. Nem leszel olyan vékony, mint aki beteg. Manapság már nem divat az anorexia.
2011. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!