Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vannak furcsa álmaink,...

Miért vannak furcsa álmaink, vagy álmodunk többet, ha leterheljük a gyomrunkat?

Figyelt kérdés

Szokták szülők mondani gyerekeiknek, hogy ne egyenek pizzát lefekvés előtt.. vagy ne igyanak sok tejet mert rosszat álmodnak.. és valahányszor így tettem, nem rosszat ugyan, de szinte minden álmot álom követett, egy éjszaka alatt álmodtam vagy 15-öt szinte megállás nélkül és mindenféle baromságot..

ennek mi lehet a biológiai oka? miért befolyásolja az álmodást, alvást a gyomrunk?


2011. nov. 5. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :D
2011. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szentem normálisan is olyan sokat álmodsz csak nem emlékszel rá. Akkor azért emlékszel mert fel-fel ébredsz arra hogy tele a hasad.
2011. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sovjet válasza:

ez a téma engem is érdekel

de való szín üleg tényleg az lehet azoka ami az elötem irtak pl.: nekm volt egy álom töredékem és ugy feküdtem le hogy csak kevés pizzát ettem

2011. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!