Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyibe kerül Angliában egy...

Mennyibe kerül Angliában egy Nutrilite Naponta táplálék kiegészítő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Az egész világon ugyanaz a nettó ár. A kerekítések, illetve az árfolyamingadozás eltérései (amit az Amway nem napi szinten követ, hanem nagyjából félévente) jelenthetnek eltérést, illetve az ÁFA helyi megfelelői miatt térhet el a bruttó ár.

Magyarországon 25%-os ÁFÁ-val Bruttó 9000 Ft.

2011. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokba. Nem ér az annyit. Többek közt gyenge, hatásküszöb alatti mennyiségekkel. Teszem azt simán megfázol ilyen gyenge termékeket használva télvíz idején.
2012. febr. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
utolos igen ertesz hozza...minek irsz hulyesegeket lodoktor
2012. ápr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Némileg értek, kissé jobban mint akik terjesztik. Tisztelj meg kérlek a válasszal miben áll a hülyeség, amit írtam!
2012. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 01:18

Én, bár nem értek vele egyet, tisztelem a véleményed, hogy szerinted a Nutrilite cég Naponta nevű mulktivitaminja gyenge termék. Ettől még kérdéses, miért volt ezt fontos elmondanod egy olyan kérdésre, ami az árát kérdezte és nem a minőséágét. Szerintem az offolás nem szép dolog, de egye fene szökőévente egyszer elfogadható, és a 2/4-es hsz dátuma alapján most épp ez a helyzet.


Mindazonáltal a fenti véleményed csupán VÉLEMÉNY, épp úgy, mint a ma 01:18-as hozzászólóé, aki szerint, hülyeség egy kiváló terméket "gyengének" titulálni. Te is leírtad a véleményed, ős is leírta az övét. Te is kéretlenül tetted, ő is kéretlenül tette. A kérdés megbeszélése azonban nem e topikba való. Udvariatlan dolog volt, amit csináltál, és ezzel mintegy kiprovokáltad a hasonlóan udvariatlan reakciót.


Ha valaki esetleg megkérdezi a gyk-n, hogy érdemes-e a Naponta multivitamint nevű ökológikus körülmények között termesztett növényekből készült koncentráumot enni, vagy inkább gyógyszergyári szintetikus koncentrátumokat javaslod, esetleg valamelyik konkurens cég természetes alapú, de ellenőrizetlen minőségű termékét, ott bátran fejtsd ki az álláspontod, hogy melyiket érdemes és miért.


Szerintem a kereső segítségével jó eséllyel találsz ilyen kérdést, de ha mégsem, akkor valószínűleg senki sem akarja ezt az információt a gyk-ról megtudni, és ezért kár erőltetned.

2012. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18:34 Értem a problémát, mindazonáltal ez egy újabb "off" szituációt vet fel, melynek értelmében magad is éltél ezzel a lehetőséggel, majd folytatólagosan jómagam is, (részben) a következőképp:


Hipotetikus kérdés - Öngyilkosságot szeretnék elkövetni. Szerinted melyik kevésbé méltóságteljesebb befejezés?


a.) Magasból leugrás

b.) Fejlövés


Feltételezem érted a kisarkított példát.

2012. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Természetesen értem a kisarkított példádat. Nem élek azzal az olcsó eszközzel, mint sokan tennék a gyk-n, hogy elkezdjem magyarázni, hogy nehogy már egy kalap alá vegyük a Naponta multiviitamin szedését az öngyilkossággal. A példád jó. A sarkítás arra való, hogy kiemeli a lényeget. A te szempontodból így néz ki sarkítva, ahogy a példád mutatja. Az én szempontomból és a 01:18-as válaszoló szempontjából viszont inkább az alábbi sarkított példára hasonlít:


Hipotetikus kérdés - Hogy éljem túl ezt a szörnyű helyzetet?


Hipotetikus válaszod - Ne éld túl, fojtsd meg magad!


A sarkítás mértéke épp akkora, mint a te példádban.

Ami a te szempontodból logikus célnak tűnik, a mi szempontunkból az ellenkezője a logikus cél. Amiért te késztetést éreztél, hogy leírj egy kéretlen érvet a Naponta multivitamin ellen, jó eséllyel hasonló okokból éreztem én késztetést, hogy mellette írjak érvet. Ezen küldetéstudatból remekül el is vitázhatnánk, csak ez nem a megfelelő hely rá. Van egy csomó klassz topik a neten, ahol erről lehet vitatkozni.

Biztos vagyok benne, hogy értesz ahhoz, amiről beszélsz. Hidd el, én is ismerek olyan embereket, akik szintén értenek hozzá, és a tiéddel ellentétes véleményen vannak. Meg hát személyes tapasztalatom is van. Kár lenne ebbe belemenni.

Ezt a gyk-s kérdést inkább hagyjuk meg azoknak, akiknek a Naponta áráról van használható információjuk.

2012. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes válasz, örülök, hogy vannak itt jóval átlag feletti gondolkodók.
2012. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

azt irod sokba kerul...akinek van penze annak megeri az egeszsegere olteni...

egyetlen ceg aki ilyen modszerrel allitja elo a termekeit mert le van vedve a szabadalom...szureteles utan azonnali termek keszites,igy nem veszt sok hatoanyagot a zoldseg gyumolcs,nem permetezik stb ...es egesz gyumolcsot apritjak nem pedig kivonato keszitnek belole igy bioflavionokot is tartalmaz stb...jobb felszivodas mint mas termekeknel

2012. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd erre egy kicsit reflektálok - én voltam a kritikus. Csak finoman, véletlenül sem szeretnék kioktató, bántó lenni!
2012. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!