Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérje kiegészítő por káros?...

Fehérje kiegészítő por káros? (Hízás)

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék, mert nem megy. Most kondiba járok. Nem izomkolosszus akarok lenni csak felszedni pár kilót. Károsak-e a fehérje porok valamelyik szervemre? Ha híztam eleget akkor a fehérje por abbahagyása után megmarad a felszedett kg?
2011. máj. 31. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
nézd... én nem eszem műanyagot
2011. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Honnan szeditek állandóan ezeket a hülyeségeket? Mitől lenne már káros? Mitől lenne már műanyag? A fehérjeporok ugyanúgy készülnek, mint pl. a Cetebe C vitamin! Kivonják az anyagot, beleteszik egy kis bogyóba. Káros???? Itt kivonják a fehérjét, és beleteszik egy ízesített porba. Por alak előnye: gyorsabban felszívódik, nem tartalmaz felesleges zsírokat, pontosan adagolható/mérhető, és ott is meg lehet inni, ahol evésre nincs mód pl. munkahely, iskolai előadás stb...


Nem értem, igazából mit akarsz? Hízni zsírra? Vagy izmot felszedni? Ha csak a testsúlyodat szeretnéd növelni, akkor ne fehérjét, hanem komplett étkezést helyettesítőt, összefoglaló néven MRP-ét vegyél. Ez a fehérjén kívül még szénhidrátot és vitaminokat is tartalmaz. Semmi egyéb anyagot, amit nem ismersz.

2011. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én iszok fehérjeturmixot(fogyás, fehérjebevitel szempontjából) és szerintem nem káros, és még finom is, olyan mint egy gyümölcsturmix

amúgy meg műanyag-eszel egy szelet kenyeret vagy akármi mást és ugyanott vagy a sok e adalékanyag meg stb

vagy gyümölcs, zöldség-ha bio ha nem, vegyszerezett, permetezett, sajnos ez van, mindent nem lehet kiiktatni, mert nem tudsz, szerintem nem káros az egészségre


ha hízni akarsz ne fehérjéteport szedjél hanem tömegnöveltő, ami szénhidrátott tartalmaz főleg mellette megfelőlően elosztva a fehérje, vitaminok arányával

2011. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!