Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Próbálta már valaki a Norbi...

Próbálta már valaki a Norbi Update kajákat?

Figyelt kérdés

Ismerősöm azt mondta hogy hatásos, és fogyott is tőle, de van aki értelmetlennek találja az egészet úgy, ahogy van.

Mik a tapasztalatok, érdemes rendelni, kipróbálni?


2011. nov. 18. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy EDDIG hogyan táplálkoztál.

Én pár éve fogytam 7 kilót a MÓDSZERREL, magamnak főzve, normál alapanyagokból.

Most nincs időm főzni, rendeltem Update ebédet, eredmény: 1 hónap alatt 2 kg hízás. Az okát is tudom: Norbi szerint a cukor nem a barátunk (egyetértek), a zsír viszont a barátunk. Én viszont eddig zsírmentesen főztem/ettem. Megnövekedett a bevitt zsír (és kalória), és nekem nem a barátom egyik sem. :)

Azt gondolom, hogy ha "hagyományosan" főzöl, rántottak, pörköltek stb., akkor igen, működhet a dolog. Ha eddig odafigyeltél arra, hogy kevés zsírt és szénhidrátot vigyél be, akkor viszont úgy fogsz járni, mint én.


+ még egy infó: én sok ételszállítótól rendeltem már kaját (nem diétásakat is ide számítva), a Norbis ételek mind mennyiségben, mind minőségben/ízben messze a legjobbak. Szerintem (mert az egyéni ízlés is számít).

2011. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szar az ízük,és nem fogytam.elkezdtem mozogni,ugyanazt ettem amit eddig,és van változás.
2011. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóé az első hely! :) Tényleg jót mondott.


A zsír-cukor kérdésben nehéz állást foglalni. A ló másik oldalán vagyok, úgyhogy inkább visszatartom a véleményemet erről.


Ami viszont tény: ez a Norbis rendszer mozgáshoz való, oda kell a zsír. Sok, és intenzív mozgáshoz - pontosítva. Ez sem működhet mindenkinél. Egyszerűsítve arról van szó, hogy sok izom sok kalóriát igényel, és a tested nem kap frászt, ha nem mindet saját magából kell pótolnia, ezért fokozatosan épül le a fölöslegnek nevezett tartalék. Ezzel is számolj, szerintem.


És még annyi, tudom, unalmas mindenkitől hallani, de a fogyás alapja a mozgás. Ha az én személyes tippem is érdekel, szívesen elmondom.

2011. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!