Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a Norbi...

Mi a véleményetek a Norbi update 1 egésznapos menüjéről?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már? Finom az étel? Jól lehet tőle lakni? Vagy van ennél jobb is?
2011. nov. 5. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen próbáltam már. És finom!

Normális adagokat adnak, tehát soha nem maradtam éhes.

2011. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szuper! örömmel hallom, kedden kapom elöször :)
2011. nov. 5. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon finom, én sok ebédszállítót kipróbáltam (nem fogyókúrásakat), és Norbi messze a legjobb köztük, mind ízben, mind állagban és mennyiségben is.

Sajnos. Én ugyanis nyugodtan megettem az egészet, mondván, hogy update 1, és 1 hónap alatt híztam 2 kilót.

168/70-ről, tehát nem vagyok szélsőséges méret. (Csak ebédet rendeltem egyébként.)


A hatékonysága alapvetően függ attól, hogy mennyi a napi kalóriaszükségleted és hogy eddig hogyan főztél.

Norbi nem a kalóriákat számolja, hanem a GI-t és a széndhidrátot. Sajnálatos módon azonban a zsír sem a barátunk, legalábbis az enyém nem. Én eléggé zsírmentesen főzök, ehhez képest ettem több zsír, attól meg híztam.

Ha te jó magyarosan főzöl, elképzelhető, hogy a szénhidrátmegvonás miatt fogyni fogsz.

Viszont figyelj arra, mennyit eszel - ezekkel az adagokkal egy 150 kilós férfinak is jól kell lakni, tehát ne hidd azt, amit én hittem, hogy egy 70 kilós nő is megeheti az egészet. :(

Rettenetesen sok benne a kalória ahhoz képest, amennyi az én napi kalóriaszükségletem a fogyáshoz.


Maga a módszer egyébként működik, amikor magamnak főztem (zsírmentesen, a kódok alapján), fogytam 7 kilót. Pedig ettem reggelire 3-as kódúakat is, fehér kenyérrel, zsemlével stb., és édesítőt sem használtam, hanem gyüm.cukrot, igaz, hogy nagyon minimálisat, inkább nem ettem édeset, csak a teába tettem egy lapos kávéskanálnyit.

2011. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én pedig teljesen abban a hitben voltam, hogy ezzel tényleg lehet fogyni, mert nekem ez a célom. Egy két kiló felesleg van rajtam és nagyon nehéz leadnom, sajnos a futás+torna nem elég hozzá.
2011. nov. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!