Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbitól szeretnék ebédet...

Norbitól szeretnék ebédet rendelni. Az Ultra update ételekről /általában a Norbi ebédekről mit tapasztalt aki próbálta? Kb 10 kg-t szeretnék fogyni, csak 1-es kódú élelmiszereket eszem.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sokáig rendeltem és ettem Norbi 1-es kódú ételeit és nekem sokkal jobban ízlettek,mint a hagyományos szállító cégek ebédei.A sütiket meg egyenesen istenítettem.Szóval csak ajánlani tudom,de ne feledd,önmagában nem elég,ha csak Norbi ételt eszel,mozogni is kell.Ha már Norbi "tanácsát" megfogadod akkor abban a rendszeres mozgás is szerepel.Én csak azért nem rendelem már,mert Németországba költöztem,de nagyon hiányolom.

Sok sikert!

2009. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem és a férjemnek is ment tőle a hasunk...fél éve rendeltem 2 hétig a gastroyaltól... Maradtam inkább a cityfoodnál. Szerintem próbáld ki te is két hétig,és kiderül, fogysz-e tőle és bírod-e :) Én is szeretnék 10 kg-t fogyni, a turbodiétával...azt nem hallottad? Vagy a slimporttal. Csak még szoptatok, addig semmi, sajnos.
2009. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbb ha magatoknak főztök.

A lemásolandó minta meg ott van előttetek...

2009. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a norbi kaja tisztára sótlan, de még jó se... csinálj magadnak zöldséget vagy fogyós kaját.
2009. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!