Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másnál is jellemző, hogy az...

Másnál is jellemző, hogy az erős paprikától megy a hasa?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak egy "berögződés" nálunk? Anyukám mondogatja mindig, hogy ez van, és egy ideje nálam is jelentkezik. Lehet ennek fizikai oka, vagy csak bebeszélem magamnak?
2009. máj. 14. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Rám nem jellemző és a páromra se. Pedig mi sok erőset eszünk. Nálunk csak annyi van, hogy "kétszer csíp"... :-)) Lehet fizikai oka, mindenkinek más az emésztése, máshogy reagál, másképp tolerál dolgokat. Szerintem nem lehet hasmenést bebeszélni, inkább az lehet, hogy nektek érzékenyebb a gyomrotok.
2009. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na én ebbe a csoportba tartozom. De nagyon szeretem és nem érdekel, megeszem, bármilyen szenvedés is utána az ára. Azt mondják a nagyegerek, hogy serkenti az emésztést. Talán ettől lehet...
2009. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!