Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

16/L Alig 2 hónap alatt 7 kilót adtam le, és még mindíg nem áll le. Amióta az eszemet tudom sosem voltam vékony, inkább duci, teltkarcsú. Most váltottam iskolát. Már csak akkor vettem észre magam, amikor észrevettem,hogy egész nam nem ettem semmit és úgy mentem aludni. Édesanyám is felfigyelt erre, és szóvá is tette hogy ez ha így folytatódik, akkor nem mehet tovább, visz orvoshoz.

De nem tehetek róla hogy egyszerűen nincs étvágyam, és alig tudok lenyomni néhány falatot a torkomon.Naponta max kétszer eszek. Szóval a véleményeteket kérem. Előre is köszönöm.


2011. dec. 2. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
És szorongsz az iskola miatt, nem érzed jól magad? Mert elég gyakori tünete ez a depressziónak, talán sok baráti beszélgetés segítene neked, de ha nem használ tényleg inkább kérjétek pszichológus segítségét mielőtt baj lenne.
2011. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem.jól érzem magam. na jó vannak gyenge pillanataim. ezeket megosztom a barátaimmal. az önbizalmam is eddig 0 volt. mostmeg megnőtt. szóval minden ok. de mégsem marad abba a fogyás. ezt nem értem. én pedig nemakarok anorex lenni.
2011. dec. 2. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem anorexia, csak nagyon stresszes lehetsz az új suli miatt. :)
2012. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!