Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez most normális? Miért szédülök?

Ez most normális? Miért szédülök?

Figyelt kérdés

eddig egy nap alatt megittam kb fél l vizet (vagy volt hogy még ennyit SE)


és most úgy döntöttem,megiszok naponta legalább 1,5 l vizet,mert hogy az milyen egészséges,gyorsítja állítólag az anyagcserét,szóval ez most így jó,viszont tegnap is és ma is megittam egyszerre 1,5 l vizet és utána mindig szédülök


ez normális? lehet,hogy csak azért van,mert eddig ahhoz voltam hozzászokva,hogy alig ittam,és most hirtelen ilyen sokat iszok?


13l


2011. nov. 26. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre kell meginni azt a folyadékmennyiséget, hanem folyamatosan egész napra elosztva. Alapból azt sem tudom hogy tudsz egyszerre annyit meginni.
2011. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
omg egyszerre megittál egy másfélliteres flakonnyi vizet?-.- gratulálok
2011. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vízmérgezés

kivoltál száradva és hirtelen jött a pótlás

fokozatosan igyál többet, ne egyszerre

2011. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vízmérgezés?


jesszus


de amúgy úgy egyszerre,hogy kb 1 óra alatt.....mert azért nem csak így magamba öntöttem,hanem közbe pihentem is,meg amíg lenyeltem...

2011. nov. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!