Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Évek óta nem eszek cukrot, és...

Évek óta nem eszek cukrot, és édesítőszert, jól vagyok, szeretek így élni, de hogy mondjam meg a barátomnak, és a családjának, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Még gyerekként szoktam le róluk, nincs rá szükségem. Most úgy néz ki, hogy lesz egy komolyabb kapcsolatom, de mindenki lebeszél arról, hogy áruljam el neki, hogy milyen vagyok és miket szeretek és miket. De ezt én nem tartom tisztességesnek, jobb, ha az ilyen dolgokat előbb tisztázzuk, mint hogy a családja megsértődjön, meg az anyja megsértődjön, mert nem eszek süteményt, vagy gyümölcslevest (cukor és édesítés nélkül megeszem, szóval nem kell külön főzni, csak vegyen ki külön egy tányérral belőle). Kérlek mondjátok, hogy egy normális kapcsolatban ebből nem szabadna gond lenni!
2011. dec. 5. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak. Egy normális kapcsolatban ebből nem lehet gond!


Nem kell titkolózni, csak mellékesen említsd meg, ne tulajdoníts neki nagy szerepet. Biztos nem az alapján fognak megítélni, hogy mit eszel és mit nem.

Amúgy a cukorról tényleg le lehet szokni, sőt aki nem eszi pár hétig, utána már nem is izlik igazán.

2011. dec. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Első körben mondd azt, hogy súlyos diabéteszed van.
2011. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
06:49! Már megbocsáss, de ennél nagyobb butaságot nem is mondhattál volna. Hazugsággal kezdeni a családdal való ismerkedést! Te így szoktad?
2011. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megmondanám a helyedben. :) Semmi titkolnivaló nincs ezen. Az életed szerves része. Egy olyan szokás, ami teljesen elfogadható és semmi okod szégyellni, v bármi hasonló.

Én sem eszem pár éve cukrot és nem is édesítek semmit, csak nagyon ritkán mézzel. És mindenkinek megmondom kerek-perec, h mi a helyzet. Eleinte voltak, akik nehezen értették meg, de mára ők is kezdik megszokni.

2011. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LidoKain ***** válasza:
Én nem értem, h ennek miért lenne szabad egyáltalán kérdésnek lennie! :) Ha szeret, ezt elfogadja...Pont!
2012. ápr. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!