Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elképzelhető hogy fogyjak a...

Elképzelhető hogy fogyjak a Centrum multivitamintól?

Figyelt kérdés
Wlsőre lehet hülyén hangzik de van ugy haogy szedem 1-2hónapig és ezalatt 2-3kilot fogyok.amugy viszont érzem h segiti az immunrendszeremet
2011. dec. 9. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vitamintól soha nem fogsz fogyni csak abban az esetben, ha élelmiszer helyett fogyasztod.
2011. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogyhatsz tole, de en hiztam, es ezt mar az orvosomnak is megemlitettem, aki igazat adott. Szoval teljesen atlagos sulyra,mindig mikor szedtem 1-2honapig feljott,lealltam ujra kezdtem,es erdekes mod mindig akkor.
2011. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,a vitaminok segíthetik a fogyást,mert a szervezet egészségesebben működik tőlük,így a zsír anyagcsere is normalizálódhat,ha előtte nem vittél be elegendő vitamint.

[link]

[link]

2011. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!