Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lógő bőr fogyókúra után?

Lógő bőr fogyókúra után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17/f vagyok.

Sikerült lefogynom kb 30 kilót.

Még van rajtam egy nagyon kicsi felesleg, de eléggé lóg a hasam. Az lenne a kérdésem hogy edzésel, mozgással feszessé lehet tenni a bőrt? Pl:felülések stb..

Ja, és a fogyókúrát augusztus elején kezdtem.

Köszönöm!!


2011. dec. 12. 06:24
 1/3 KLászló válasza:
Gyors fogyás esetén ez előfordul. 17 évesen még simán visszafeszül a bőr. A rendszeres testedzés meggyorsítja a folyamatot. pld. úszás, futás. Azonban 3-4 hónap alatt 30kg-ot leadni az elég durva. Ennyi súlyfelesleg leadásához még a te korodban is legalább egy év kell. (akkor nem lógna a bőröd)
2011. dec. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felüléssel nem, de feszesítő tornával igen.

Nőknek szokták ajánlani rubint réka, és b. alexandra feszesítő tornáit. Kipróbálhatod, nincs semmi szégyen, mert az biztos segít!

(Max ne mond el másnak, hogy erre tornázol)

de lehet van férfi verzió is. :)


Nekem az idő is segített: egy idő után visszament kissé a bőr csak várni kell.


Plusz masszíroztam ilyen feszesítő géllel (rossmannban dm-ben lehet kapni) nem tudom használt-e. Meg ez is nőknek van, de kipróbálhatod ha akarod.

A lényeg a masszás: mert ahogy "csipkeded" a bőröd, masszírozod, úgy feszesedik, de lehet a gél is segít.

2011. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vettem bőrfeszeítő ízét. (garnier body)

Naponta kb 35 percet azzal töltök hogy felüléseket csinálok, fekvőtámasz stb.. Erősítő gyakorlatokat.

Elmenjek még úszni vagy ennyi elég?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. dec. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!