Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hízok? Kevesebb mint...

Mitől hízok? Kevesebb mint egy 1 alatt 3kg. hónapokon keresztül nem hiztam ennyit. :S

Figyelt kérdés

Igen sovány testalkatú lány vagyok, anyukámtól örököltem (Simán letagadhatja hogy 2 gyereket szült).

lehet hülye kérdés, de én nem szoktam hizni.. nagyon régóta 45kgs vagyok, sőt, volt hogy kevesebb is.. hiába eszem rendesen, nem tudok hizni.. most pedig hirtelen kevesebb mint 1hét alatt 3kgt hiztam. Nem zavar, sőt, örülök neki :D csak fura igy hirtelen.. az utóbbi időben naponta többször rám jön az éhség, van hogy naponta 3x vacsizom... ( felmerült már terhesség is :| )


2011. dec. 24. 01:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Kevesebb mint 1 hét alatt*
2011. dec. 24. 01:07
 2/6 bánomisén ***** válasza:

Hány éves vagy? Van valami komoly okod, hogy terhességre gyanakodj, vagy csak már el sem tudod képzelni, miért eszel ennyit és miért hízol?


Télen, amikor hideg van, megnő az ember étvágya, hiszen a szervezetnek több energiára van szüksége.


Egyébként én kb. 18 éves korom óta 50 kg vagyok, de télen időnként felkapkodok magamra 2-4 kilót, ami tavasszal minden fogyókúra nélkül le is megy rólam, akár akarom, akár nem.


35/N

2011. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy simán PMS miatt vagy éhes és raktároz vizet a szervezeted?

De 3 kiló simán elfér a beleidben is.

2011. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.. :/

nálam mindegy hogy tél van vagy nyár, én nem szoktam hizni, mert sajnos ilyen a szervezetem, ahogy elmitettem örököltem anyutól. 40éves és 2gyerek után 49-50kg..

igaz, hogy még csak 2napja késik, és az még nem vészes mert máskor is volt már, csak most valahogy ez a terhesség olyan ,,rossz" megérzés. Remélhetőleg cslnak a megérzéseim.

2011. dec. 24. 15:13
 5/6 bánomisén ***** válasza:

17 évesen még növésben vagy, ennek is betudható, hogy megnőtt az étvágyad és híztál.


Vegyél karácsony után egy terhestesztet és csináld meg, csak hogy megnyugodj.


Kellemes karácsonyt! :-)

2011. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát majd az lesz ha addig nem jön meg..

köszönöm, és viszont kellemes ünnepeket :)

2011. dec. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!