Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni egy kicsit?

Hogyan tudnék hízni egy kicsit?

Figyelt kérdés
Rendesen táplálkozom, nem is vagyok különösebben válogatós, mindent megeszek, amit elém raknak. Nem is eszek keveset, sőt.. Ne ilyen édességes és "izomerősítős" tippeket, pls.. 17 éves vagyok és 48 kg... (Nem vagyok anorexiás, nem kérek gúnyos megjegyzéseket!!!)
2011. dec. 26. 12:50
 1/6 anonim válasza:
Szia, le tudnád írni, hogy kb mit eszel egy nap?
2011. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
reggel eszek egy szelet kenyeret, meg vmit hozzá, a suliban 3 szendvicset, utána itthon ebédet, délután eszek édességet vagy gyümölcsöt, aztán vacsi..
2011. dec. 28. 16:23
 3/6 anonim válasza:

Hát figyelj végülis tényleg rendesen táplálkozol, valószínűleg elég gyors az emésztésed. Én nem nem eszem ennyit és mégis sokkal több a súlyom.

Van egy ismerősöm akinek szintén ilyen problémái voltak, mint neked, aztán elkezdett egy csokoládé gyárban vagy hol dolgozni, ahol egész nap csokit evett és végre el kezdett hízni, ahogy akart.. De most olyan husi, hogy már lassan fogyókúráznia kell, és ő még mindig csak hízni akar, mert ez tetszik neki...

Egyébként neked nem tetszik a súlyod és az alakod vagy a körülötted lévőknek, mert az a fontos, hogy te hogy látod magad! Egyébként ehetnél többet, hogyha fér még beléd, és hogyha szeretsz enni, egyszer úgy is el fogsz kezdeni hízni tőle. :)

15/ L

2011. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem nem tetszik a súlyom, másoknak igen.. mindenki azt dícsérgeti.. de nekem ez így nem tetszik.. már néha annyit eszek, hogy majd' szét robbanok, mégsem hízok egy dekát sem:/..
2011. dec. 28. 16:45
 5/6 anonim válasza:

Szóval másoknak tetszik, de te mégis mást akarsz...

Ez nehéz ügy...

És hogyha kicsit több olyan dolgot ennél ami hízlal?

Mondjuk lehetne több kenyérfélét, magvakat, (mondanám, hogy csokit, cukrot, de azért az nem túl egészséges)

de mondjuk ehetnél néha mekiben is. Ehetnél sütiket, ilyesmik, szerintem, hogyha ezek számát megnöveled, el fog kezdeni nőni a súlyod. :)

Csak aztán vigyázz, nehogy fogynod kelljen a végén. :P

2011. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából meki nincs a városban, és nem szeretem a magvakat és a tésztaféléket.. de ha kell, azt is letuszkolom a siker érdekében:))
2011. dec. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!