Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kezdjek neki? Mit...

Hogyan kezdjek neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, 18 éves vagyok és általános iskola óta próbálok lefogyni. 7.-be sikerült 10 kg-ot leadnom, de sajnos mára visszajött. Azóta is próbálok leadni minimum 10 kg-ot. Csomó mindent kipróbáltam. Jártam úszni, jártam "konditerembe" futni, biciklizni, jártam tornázni. Diétáztam. Próbáltam fogyasztószereket is használni... nem megy. Mit tegyek? Egészségesen szeretnék élni és szeretném jól érezni magam a bőrömbe. Valamilyen tanácsot valaki tudna adni? Köszönöm
2012. jan. 3. 17:29
 1/4 anonim válasza:
nincs valamilyen betegséged ami miatt nem tudsz fogyni? pajzsmirigy?
2012. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen , már ezt is kivizsgáltattuk.. :/
2012. jan. 3. 18:00
 3/4 anonim válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
2012. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a paleo étrendet ajánlom. Ha valóban nincsen semmi betegséged, ami miatt ne tudnál lefogyni, ezzel simán leadhatod a felesleget. De ezzel az ideális súlyodra fogysz, nem arra, amit elképzelsz magadnak (néhányan túl akarnak lőni a célon). És sport nélkül is lemennek vele a kilók. Viszont a mozgást azért tartom fontosnak (ha sok a fölös kilód, akkor miután kicsit leadtál már belőlük, könnyebb a sport és élvezetesebb is), h az izmaid is karban legyenek tartva.
2012. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!