Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindenki szenved a halkan...

Mindenki szenved a halkan szellentéstől?

Figyelt kérdés
Ha próbálom visszatartani, érzem, hogy nem jön ki minden és csak feszengek a továbbiakban, vagy hangos, mintha ágyút lőnének. Ez nagyon kellemetlen. Tudna valaki segíteni? Az nem megoldás, hogy kevesebb rostban gazdag ételt egyek és ne egyek gyümölcsöt, mert egészségesen táplálkozni alap, csak érdekel mások is vannak így és hogyan tudják ezt a problémát orvosolni? köszönet.
2012. jan. 4. 08:06
 1/10 Antimod ***** válasza:
Kellemetlen. Ha tudsz, menj el mellékhelyiségbe, ott kézzel szét tudod húzni a farpofáidat, és attól garantáltan halk lesz.
2012. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt kipróbálom! Köszi! :-D
2012. jan. 4. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze. Én azt utálom, hogy még otthon is szenvednem kell ettől. Ha a párom meghallja, hogy én is púzok, (mint bármely más egészséges ember,) egyből kikiált mocskos disznó férfiállatnak. Én kikisérleteztem bizonyos testhelyzeteket, amivel csendesen szélnek lehet ereszteni a dolgot.
2012. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kérlek oszd meg velem ezeket a testhelyzeteket. Nincs alkalmam nekem is kikísérletezni. És én is a párom előtt szégyellem a leginkább.
2012. jan. 4. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy wc-papírt szorítok oda és közben lehúzom a wc-t. Mindkettő tompítja a hangrobbanást.
2012. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antimod ***** válasza:

"kérlek oszd meg velem ezeket a testhelyzeteket."


Én is kísérleteztem, de arra jutottam, hogy fingás fajtájától függ az adott testhelyzetben lévő hangkibocsátás mennyisége, és gyakran nem tudod előre, milyen fajta lesz.

2012. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:-D


Az első válaszolóval teljesen egyetértek, pont ezt akartam én is írni, hogy húzd szét.


Amúgy nem értem a nőket, mi az, hogy a fingástól mocskos férfiállat lesz valaki?


Én is nő vagyok, és a férjemmel közösen hódolunk olykor a biológiának. Jót mulatunk közben, egészen meghitt lesz tőle a hangulat. :-D

Persze a társaságban és a nyilvános, zsúfolt helyeken való fingást én sem szorgalmazom, de olyankor meg el lehet vonulni.


Magyarázd el a párodnak, hogy ez természetes. Biztos nem örülne neki, ha emiatt beteg lennél, és hajlandó lesz elviselni a pukit.

2012. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem is kisérletezek, hogy elmagyarázzam a páromnak. Az alap felfogásával nincs egészen rendben valami. Számára alapból a férfi=mocskos állat. Mindegy, ebbe itt, most ne menjünk bele.

Szóval, ami a spec. testhelyzeteket illeti, olyanokra gondolok, ami az első válaszoló által leírt eredménnyel jár. Szóval, amitől a farpofád kicsit széjjelebb nyílik, és a záróizmokkal nagyon finoman kell játszani.

2012. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


"Mindenki szenved a halkan szellentéstől?"


Nem, csak aki megérzi a szagát! :D


Egyébként ha nagyon meg akarod úszni a leb@szást, akkor ülj egy fotelbe, a karfák segítségével nyomd bele a segged a szivacsba és mindent bele!

2012. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez is jó technika. A fotelpumpálás...
2012. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!