Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék mit tegyek?

Hízni szeretnék mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és az a problémám,hogy nagyon sovány vagyok,hiába szedek rengetek fajta vitaminokat,Béres csepp,mindenféle étvágy gerjesztőket és már rengeteg mindent kipróbáltam,hiába eszek mindenféle gyors kaját töménytelen mennyiségben chips,pizza,hamburger akármit és semmi sem látszik meg rajtam az orvosom azt mondta,hogy alapból ilyen alkat vagyok,de viszont én akkor is hízni szeretnék,de nem tudom,hogy mi tehetnék,hogy sikerüljön mit tehetnék???
2012. jan. 5. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Na velem is ez van! Nem tudom...

13/L

2012. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sportolj, és ne ilyen szar kajákat egyél, hanem eddz. És egészségesen táplálkozz, sok természetes vitaminnal. Amúgy én is ilyen vagyok..nekem is mindig ezt mondják :D
2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen segíthetnek az ösztrogénes kapszulák.
2012. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sportolok rendszeresen,és sok gyümölcsöt és zöldséget is eszem,de sajnos semmitől sem tudok hízni,olyanról halottam,hogy azért is nem hízhatok mert stresszes vagyok????
2012. jan. 5. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

fuhh, utálom amikor az a válasz, h ilyen alkat vagy

én voltam pajzsmirigy vizsgálaton is, de nem volt semmi baja, mostanában, 21 évesen kezdek hízni, de nagyon lassan jönnek fel a kilók

Én mindenképp a kitartást a mozgást és az evést mondom, egyél sok fehérjében gazdag ételt, sajt, tojás, tej, gyümölcsök közül a banánturmix hízlal én minden este megittam egy jó nagy bögrével. Szerintem a gyors kaját hanyagold, havi 1-2x belefér. Az biztos, h hízni nagyon nehéz és nem fog meglátszódni egyhamar a siker. Vhol azt olvastam, h napi +500kalóriát kell bevinni a biztos sikerhez.

2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Aki nem hízik, az keveset eszik. Ilyen egyszerű a válasz. Nincs olyan, hogy valaki azért nem hízik mert ilyen alkat. Olyan van, hogy egy embernek többet kell ennie, hogy hízzon, mint egy másiknak, de olyan még nem született, aki semmitől sem hízik.

Számold ki miből mennyit eszel egy nap és számold ki hány kcal. Szinte biztos vagyok benne, hogy kevesebbet eszel, mint gondolnád.

2012. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!