Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni, de nem...

Szeretnék hízni, de nem tudok. Valami speciális étrend, ami hatásos is?

Figyelt kérdés
És persze,nem egy vagyon.167cm vagyok és alig 53kg.voltam már 60kg is szóval tudnék hízni,de most nem megy.Mit csináljak?
2012. jan. 4. 00:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem gyúrjál akkor is ha lány vagy..vastagabb leszel majd + az izom ugye nehéz..így fog többet mutatni a mérleged..
2012. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szedj B-vitamint, az étvágyat csinál.
2012. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem undorítóak a kigyúrt nők.A B vitamin nem segít,de azért köszi:).
2012. jan. 4. 01:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a tök izompacsitrákra gondolt az első, hanem az ízlésesen izmos lányokra - pl. korisok, röpisek. Menj sportolni, attól étvágy is nő, jó esetben kilók is jönnek.


Egyébként ne problémázz, én 168/48 vagyok, a te súlyod bőven megfelelne nekem. :)

2012. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem a sport sem segít,ezért kérdeztem rá direkt az evésre.Amúgy nem,nekem nem jó ez a súly,mert a magasságomhoz kevés,és problémázok,mert zavar hogy nem tudok úgy egy ruhát megvenni,hogy azt ne kelljen varrónőhöz vinnem,h tökéletesen passzoljon rám!Olyan írjon,aki érdemleges választ is tud adni! Köszi.
2012. jan. 4. 14:34
 6/14 A kérdező kommentje:
próbáltam a sportot szóval nem ezzel van baj.És nyugi,nem kötöm fel magam,ha ilyen maradok,csak jó volna hízni:).A kommented meg téged minősít...
2012. jan. 4. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


167 centihez bőven jó a 60kg. Milyen ruhákkal szokott probléma lenni? Hol nem megfelelő a méreted?

2012. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát igen,a 60kg bőven megfelelne nekem is,de csak 53kg vagyok,ami meg nálam az XS-S-es méret felsőben,nadrágban meg 25-26-os méret,amit szinte kapni sem lehet.És hát az alakommal baj végülis nincs,de zavaró,h alig egy-két felső jó a karomra és hát a nadrágokat,meg mindig vinnem kell a varrónőhöz szűkíteni,mert a lábam vékony.De mikor 60kg voltam akkor minden passzolt rám,és semmi ilyen problémám nem volt.Szóval most is ezt az állapotot szeretném elérni valahogyan,mert sokan azt hiszik,h csak a moletteknek nehéz fogyni,de szerintem a vékonyaknak hízni is kb. ugyanannyira nehéz :S.
2012. jan. 5. 14:23
 9/14 Béciiiiiiii válasza:
Egyél este,éjszaka...akkor tuti hízni fogsz !!!
2012. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Eszek este,éjjel felkelek többször is,mert éhes vagyok,de ehetek akármennyi édességet,vagy normális főtt kaját éjjel is,akkor sem jön fel egy deka sem sajna.Ezért is kérdeztem,hogy nem tud-e valaki valamilyen spec. étrendet,mert amiket írtok,már mindent próbáltam és semmi hatása nincs!
2012. jan. 19. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!