Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem sokszor éhesnek...

Miért érzem sokszor éhesnek magam?

Figyelt kérdés
Elég sokszor érzem magam éhesnek. Fiatalabb koromban elvoltam a reggelivel egész nap és semmi bajom sem volt. Most meg (21 vagyok) ha degeszre eszem magam, utána 10-20 percel később, ismét éhesnek érzem magam. Ez csak akkor gáz ha nem tudok enni, mert utcán vagyok, vagy dolgozom (ilyenkor persze pánikolok, hogy rosszul leszek, mert kétszer már lettem rosszul emiatt). Egyébként akkor is így van ha egész nap fekszem. Persze mikor éhesnek érzem magam, nem tudok koncentrálni sem. 191 centi vagyok és csak 56 kiló. Mitől lehet a sokszori éhség érzet? Netán cukros lennék, vagy csak a testem megsínylette a régi "nem eszem semmit" hozzáállást? Válaszokat köszönöm.
2012. jan. 8. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert gyors az anyagcseréd! lehet hogy kóros mértékben...én nő vagyok 166cm és 55kg...szerinted mennyire vagy sovány? Csak egyél amennyit bírsz, de ne nagyon egyél sok cukros ételt!!! Inkább olyat, ami táplál:)
2012. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bakker, ne csodálkozz, ilyen adatokkal még jó, h életben vagy.


Neked valami gyomorkímélő, de kemény hízókúrára lenne szükséged.


Az édességeket pedig, ha ilyen problémád van, felejtsd el, mert hirtelen megdobják a vc-d, de pillanatok alatt le is zuhan.

- egyél inkább krumplit, rizst, zabot, olyan szénhidrátot, ami lassan szívódik fel, tejes cuccokat, sajtot, húst, túrót, tojást, olajos magvakat

- víz helyett tea (mézes), gyümölcslé, tej (mézes?), mert kalóriásabbak

- minden kajádat dúsítsd sajttal, tejszínnel, tejföllel, tojással, olajos magokkal, mézzel

2012. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!