Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj a hasam az aszalt...

Miért fáj a hasam az aszalt gyümölcstől?

Figyelt kérdés

Már többször megfigyeltem, h. kis mennyiségtől is fáj. Pl. 3 szem ananászkockától.

Csokoládé helyett ettem, gondoltam ez azért talán egészségesebb.


2012. jan. 9. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem bírod a túl rostosat, vagy nem bírod a tartósítószert, valami kénesvacak, vagy nem iszol elég folyadékot.
2012. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat iszom, azzal nincs gond. Rostos üdítőket szeretem, attól nincs problémám.
2012. jan. 9. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A jó minőségű csokoládé egyáltalán nem egészségtelen, sőt...

Nyilván az a szer nem tetszik a gyomrodnak, amivel mesterségesen siettetik az aszalást.

2012. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Akkor mellőzni fogom az aszalt gyümölcsök fogyasztását.

Tudom, h. a jó minőségű csoki nem árt, de azoknak általában elég magas a kakaótartalma. Én meg nem szeretem az étcsokikat.

2012. jan. 9. 14:35
 5/7 anonim válasza:
Magától a gyümölcstől, mivel "gázosít" :)
2012. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aszalt gyümire rostoslé?
2012. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem az aszalt gyümölcsre iszom a rostos üdítőt. Csak az 1. válaszoló írta, h. lehet, h. nem bírom a rostosat, vagy nem iszom elég folyadékot. Erre reagáltam, h. iszom eleget, és ha vmikor rostosat iszom, attól nincs semmi bajom, tehát nem hiszem, h. az aszalt gyümiben az zavarna, h. rostos.
2012. jan. 17. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!