Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyümölcstől el lehet hízni?

Gyümölcstől el lehet hízni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam,hogy bizonyos gyümölcsök hízlalnak. (a banánon kívül,arról köztudott)

Én naponta 3-4 narancsot,almát,egy nagy tál epret stb simán megeszek.(nyáron főleg,tele van vele a kert) Lehet ez rossz hatással a súlyomra? Inkább eszem ezt mint a sok vitamint,azért fogyasztok sokat belőlük,és zöldségekből is.


2010. ápr. 1. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
De jó neked, hogy megterem nálatok a narancs. Egyébként nézz meg egy tápanyagzáplátatot és számold ki,hogy 1 kg gyümölcs mennyi. S ha ebből megeszel 3-4 kg akkor mennyi nem hízol el egy biztos
2010. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindentől el lehet hízni. A barátom csak savanyú káposztán, és uborkán él, mégis hízik. Igaz, nem is jön ki a lakásból hónapok óta. Ha magad szeded a gyümölcsöt, magad pucolod ki az epret, stb, akkor nem is fogsz elhízni tőle. Ha készen elédteszik, lecukrozva, Te meg a tv nézés közben falod fel, akkor számíthatsz a hízásra.
2010. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindentől lehet hizni. Nem tudom hogy mennyi az a sok gyümölcs amire te gondolsz, de szerintem nem hiznál el töle.
2010. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20:57


:DD Vicces vagy de nem,nem terem meg a narancs,almára,szilvára gondoltam a kerti gyümölcs alatt.


A másik válaszolónak: nem eszek cukrozott dolgokat,csak úgy magában a gyümölcsöt.

Köszönöm a válaszokat mindenesetre,az elhízástól messze állok asszem még.Szerencsére.

2010. ápr. 1. 21:30
 5/7 A kérdező kommentje:

,,A barátom csak savanyú káposztán, és uborkán él"


Ha szó szerint csak ezeken él akkor nagyon kétlem,hogy elhízna.Vagy étkezési zavara van vagy beteg vagy eszik mást is ; )

2010. ápr. 1. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mivel a gyümölcsök teli vannak fruktózzal, azaz gyümölcs cukorral, ami nem kelt jóllakottság érzetet, ezért többet eszel, mint amennyit kellene, és elég energiát se biztosít... Szóval szerintem az a legjobb, ha eszel gyümölcsöt, zöldséget, és minden másból is, de csak keveset.
2010. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűmölcstől hízni??? Jól vagytok ti? Ha ez így lenne akkor nem fogytam volna le nyáron 15 kilót :)
2010. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!