Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » MItől lehet ez? Hasmenés,...

MItől lehet ez? Hasmenés, sárga színű széklettel?

Figyelt kérdés
Szombaton kezdődött. Akkor hánytam, lázasvoltam, fájt a hasam, azután elmentem orvoshoz, ő aztmondta h ez egy vírusos betegség lehet, írt fel normaflort meg b6 vitamint, azt szedem,azóta nem hányok, de mostmár hasmenésem van ami sárga színű. nincs étvágyam, alig eszek valamit. MI LEHET A BAJOM?:S nagyon félek. F/16
2012. jan. 12. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A sárgás, fakó széklet epe problémára utalhat. Próbálj diétázni, kerülni a zsiros, füszeres, tejes ételeket. Fogyassz teát, kekszet, főtt krumplit, főtt rizst és igyál minél több teát.
2012. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Elrontottad a gyomrodat. Semmi más bajod nincs. Iskolába kell járni.
2012. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hogy menne már iskolába,nyilván ki van száradva,meg fosik...beteg,majd kifekszi. Egyél langyos főtt rizst,huslevet,ropit folyadékot kanalanként és aktiv széntabletta a hasmenésre.
2012. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. remélem nem komoly.:)
2012. jan. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!