Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni?

Miért nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfő óta olyan érzésem van folyamatosan hogy éhes vagyok amikor meg eszek akkor kb. 1-2 falatot mert több nem megy le. Ilyenkor próbálok gyümölcsöt zöldséget enni hátha az jobban megy de nem. Nem tudom mit csináljak. Anyum meg pont nincs itthon. Holnap jön haza de én meg oszt.kiránduláson leszek(a busz utat nem tudom hogy fogom kibírni)és így nem találkozunk mert mi későn jövünk haza. A másik nagy gond az hogy ha nem eszek, iszok eleget akkor nagyon tud fájni a fejem. Amúgy teljesen egészséges és normális testalkatú vagyok csak ez, illetve most emiatt el kezdtem fogyni. Két héttel ezelőtti pénteken voltam vérvételen az eredmény teljesen jó lett. Van valami tippetek? Orvosnál voltam szerinte több zöldséget, gyümölcsöt egyek(mondtam neki hogy kb. 2x több zöldéget és gyümit megeszek mint a többi ismerősöm azt mondta hogy ír fel vitamint és majd váltsuk ki) A válaszokat előre is köszönöm!
2009. máj. 27. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kérdésedre szintén egy kérdést tennék fel: Van neked elég savad? Ezt ugyanis a vérvétel nem mutatja ki. Ha netán felkeléskor émelygést érzel és a székleted is kemény, bogyós, akkor ez áll a háttérben. Ha netán így állna a dolog, akkor próbálj áttérni a vegetáriánus életmódra. Én 25 év savhiányos állapotból másfél év alatt így gyógyultam ki. Az orvosok semmit nem tudtak javítani az állapotomon. Tehát jó lenne tisztázni egy laborvizsgálattal a savszintedet.
2009. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha felállok szinte midig elszédülök de a székletemmel minden rendben. Csak csirke húst eszek azt is ritkán.
2009. máj. 27. 18:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaaa és köszi a válaszodat!
2009. máj. 27. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
nem vagy depressziós?
2009. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

vannak ilyen étvágygerjesztő vitaminok nekem bevállt

csak hinned kell benne

2009. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
ja és gyógyszertárban orvosi bigyó nélkül bármikor igényleheted
2009. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen gondom, depresszió miatt ami az "emetophobia" nevű betegség miatt volt. Magyarul féltem hogy kihányom. Amúgy a sok savtól is lehet, vagy ha kevés akkor is, meg rengeteg dolog miatt... A lényeg annyi, hogy ha orvos nem tud mit mondani, akkor neked kell rájönni mi lehet a bajod, vagy el kell menni pszihológushoz ha továbbra se tudsz enni, mert ez komoly dolog.
2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!