Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék! Tudtok írni...

Hízni szeretnék! Tudtok írni valami hasznos tippet?

Figyelt kérdés
Vödör töltöttkáposzta javalatok nem túl hasznosak... ha az menne, valószínűleg tudnék hízni:( Mindent megeszek, de egyszerre csak nagyon keveset tudok enni:( Csokit, édességet is eszem rendesen.
2012. jan. 23. 21:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*javaslatok
2012. jan. 23. 21:11
 2/11 anonim ***** válasza:

- ha kis mennyiségeket tudsz enni, akkor azokba zsúfolj bele minél több kcalt

A barátaid:

- zsírosabb tejföl, joghurt, tej, sajt, túró, krémsajt

- olajos magvak (napi 1 zacsi simán mehet)

- méz (módjával, de eg-esebb, mint a cukor)

- belsőségek, sertéshúsok, comb, szárny, nem csmell

- majonéz


Dúsíts:

- kis kcalos gyümölcsök, joghurtok mellé méz/ olajos mag

- szendvics tetejére majonéz

- amit tudsz, dobj fel sajttal (omlett, tészták, rakott cuccok, krémlevesek)

- mézes tej, kakaó, karamell

- puding is mehet, kalóriásabb, mint a jogh.

- mézes magvak

- péksütit, csokit is ehetsz, de módjával, ne cukros szutyikkal tömd magad!


Naponta minimum 3x egyél tartalmasabban (R-E-V, eze mellé menjen tízórai, uzsi, és lefekvés előtt még valami könnyű, de kalóriás)

2012. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2012. jan. 23. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:

pl.


R.

- tej, kakaó

- szelet kenyér, sajt, felvágott, (tepertő, száraz kolbi, sonka) zöldség

- rántotta, omlett, tükörtojás, hemendex


T.

- mézes gyümölcs, v maggal

- mézes joghurt, puding

- olajos mag


E.

- leves (tartalmasabb, pl. gulyás, bab, ilyesmi)

- második (hús és köret, rakott cucc sajttal)


U.

- mézes gyümölcs, v maggal

- mézes joghurt, puding

- olajos mag


V.

- ebédből vmennyi

- omlett, tükörtojgli, hemendex, bundáskenyér

- szendó


UtóV.

- mézes tej, kakaó

- olajos mag

- pár szem kex

2012. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért vágom, mert én is sovány vagyok, és gyarapodnom kéne.


Most is 2dl tej, meg duna kavics, és még csoki v kex is van még gép közben :D

2012. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én lekváros vajas fonottkaláccsal vagyok felvértezve:):)
2012. jan. 23. 22:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ez a minta nagyon jó! Legalább van támpontom, hogy mit és mennyit kéne...
2012. jan. 23. 22:35
 8/11 anonim válasza:
Szia! Én kb. 23 éves koromig 53 kg voltam a 176 centimhez, pedig annyit ettem, mint egy állat. (a 30cm-e Don Peppés pizza együltő helyemben nem volt nagy kihívás. Napi egy tábla óriás Milka szintén befigyelt. De semmi. Aztán a sok édesség, meg liszt, meg krumpli meg tejtermék valahogy mégis csak kiváltotta a hőn áhított(?) inzulin rezisztenciát, ami egyenes út a hízáshoz. És más remek betegségekhez is. Már egy éve normálisan eszem, de még mindig nem fogytam vissza. Nem is célom, viszont a 25% testzsír, és a 21-e álom BMI sajnos együtt sehogy sem jön össze. Szóval: Ha vastagodni szeretnél, próbálj némi izmot is növeszteni, és csak utána zsírt! De ne csüggedj, ha hízni akarsz, és ezért még az egészségtelen táplálkozástól sem riadsz vissza, akkor hízni is fogsz. Aztán meg ihatod a levét.
2012. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Én 177 cm vagyok, és 53 kg. Egyébként nő vagyok, tehát annyira nem vészes, sokaknak tetszem így, de én nem érzem jól így magam. Pillanatnyilag semmilyen egészségtelen táplálkozással nem tudok még zsírt produkálni, minden cseppet hasznosít a szervezetem. Aztán ha beindul, akkor már tényleg oda kell figyelni.
2012. jan. 24. 20:14
 10/11 anonim válasza:
Én is nő vagyok, de az izom növesztés attól még nem kizárt. A múltkor láttam valamelyik újságban egy balerinát, aki a 175 cm-éhez 60 kg volt, és 36-os ruhákat hord. Én most vagyok 59 a 176-hoz, és 38-ast hordok. Nyilván a testén levő izmoktól nehezebb, holott karcsúbb nálam. Egy szép, szálkás női test vonzóbb, mint egy ugyan olyan vastag, de formátlan. Ne Bíró Icából indulj ki, hanem mondjuk tényleg egy balerinából, aki az egyik (szerintem) legnőiesebb sport hatására törékeny, de erős testet tudhat magáénak. A mi magasságainkban már egyébként is fontos az erős izomzat, különben a rossz tartástól meggörbül a hátunk, és úgy fogunk kinézni, mint az imádkozó sáskák. :-) Ajánlom figyelmedbe a Pilatest, ami úgy erősít, hogy nem leszel tőle nőimitátor. Mellesleg a pajzsmirigyedet megnézetted már? Mert a túlműködése szintén soványságot okoz.
2012. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!