Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSETEK! Megmagyarázhatatla...

Bandi95 kérdése:

SEGÍTSETEK! Megmagyarázhatatlan dolgok történnek velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történik velem... Mintha halucinálnék, pedik nem cigizek, nem drogozok, nem iszok alkoholt (Szilveszter az más)

Ma például a nappaliba ( kb 15 perce ) a karácsonyfa eldőlt pedig senki nem nyúlt hozzá, és nagyon stabilan állt. Amikor a szobámba laptopozok vagy valami mást csinálok este akkor sötét van a szobámban, és

nem merek este 11ig vagy akár hajnali 3 ig fentlenni, mert hangokat hallok, ha valami rosszra gondolok akkor úgy érzem, mintha megvalósulna még aznap. De olyanokat gondolok ami nem valósul meg. A szekrény zörög (nem egér csinálja), hangokat hallok. Nem tudom mican velem... Félek!


16/F


2012. jan. 7. 20:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó mondaton van a hangsúly, hogy félsz, egy kicsit paranoiás vagy, de ezt majdcsak kinövök még.
2012. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak vszeg igaza van, még annyi talán, hogy ha nagyon nem tudsz mit kezdeni a helyzettel, némi szorongásoldás nem ártana neked. Sportolj, mozogjad ki magad. Csodát tud tenni :)
2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 10inchhero ***** válasza:
lehet, hogy egy kis paranoiád van, de a hanghallós cucc velem is előfordult már..(true story) de inkább nem ijesztgetlek :D foglald el magad :D zene koppon és nem hallod :D
2012. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

És ez biztos h csaj paranoia?

2. válaszoló: Sokat szoktam futni...

2012. jan. 7. 20:32
 5/38 anonim ***** válasza:
25%
arra senki sem gondol hogy szellem is lehet???....észlények...nyilván ha mindneki látja pl a fa felborulását meg stb akkor mindenki agybajos?ha nem hiszel benne tökmindegy akkor mondhat bárki bármit. én felkeresnék vmi szellemhez értö embert. nekem is volt dolgom velük.csak ök nem zörögtek hanem rámtapadtak és gyülöletet,idegrohamokat okozott 5 éven át mert nem tudtam rola. ja bocs biztos agybeteg vagyok.... jah csak érdekes modon mikor leszedték rolam smemi bajom nem volt másnap....d emindegy ti ugyse hisztek ilyesmiben:)) én meg tudom amit tudok. te meg félj csak tovább,ugyis kiröhögsz.de talán ideje lenne hinni bennük.
2012. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Nagyon sokat hallgatok zenét. A zene az életem.
2012. jan. 7. 20:34
 7/38 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben ez a Szellem-történet. Érdeklödtem már szellemekről az interneten. Most is ezt mindd a telefonomról irom. Nem megyek el ilyen szellemekkel foglalkozó emberekhez mert hihetetlenül drága...
2012. jan. 7. 20:38
 8/38 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: Nem mondta senki, hogy agybajos lenne itt bárki is. Az, hogy ki miben hisz, az a saját magánügye, de ahogy nekünk mondod, hogy úgyis beszólunk neked, gondold meg, hogy ezzel épp te szólsz be nekünk ;)


Másfelől, visszatérve a kérdésre: Régen figyelsz fel ennyire minden zörejre? Vagy volt mostanság valami esemény, ami óta kiélesedtek az érzékszerveid? (Tudomisén, stresszhelyzet, fontos esemény, bármi)


(2. voltam)

2012. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
sorry csak kicsit mérges vagyok az emberekre ezeket a dolgokat és akkor közlik hogy a haverod pszichiátriára valo meg biztos drogozik mikor én is érzem azt amit ö stb.és ez elég elkeseritö mikor inkább megértésre van szükséged mert küzdesz a barátodért,és csak te tudod hogy nem orvos kell.
2012. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
igen tudom hogy drága sajnos. de minden természetgyogyász és szellemirtos az..sajnos.igazábol rémisztö a zajongás de még mindig jobb mintha megszállna. hidd el...
2012. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!