Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak sporttal lehet lefogyni?

Csak sporttal lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
Próbáltam különböző diétákat stb de egyikkel sem lettem soványabb sportolni nem szeretek.Igazából annyira nem vagyok kövér de van rajtam egy kis felesleg amit leszeretnék adni de nem tudom hogyan segítsetek légyszi
2012. jan. 30. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

- számold ki az alapanyagcseréd, meg h mennyi klória kell a súlytartáshoz (meló, minden mellett), és egyél annál kevesebbet.

- kerüld a cukros, zsíros kajákat

- mozogj (de ha kevesebb kalóriát eszel, mint amit elégetsz, fogyni fogsz, a mozgás csak segít)

- egyél sok gyümit, zöldet és fehérjetartalmú ételt (túró, tojás, sovány tejtermékek, húsok)

- cukros lötyik helyett vizet, v cukmentes teát fogyassz

2012. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az anyagcserémre nem lehet alapozni mert nem "működik" túl jól
2012. jan. 30. 21:41
 3/6 anonim válasza:
A fogyás sportolással a legtartósabb. És így a bőröd is feszes marad.
2012. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak sporttal lehet lefogyni. Munkával is.
2012. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod egyből visszahízni a leadott kilók dupláját (ez lenne a koplalás) akkor igen, csak sporttal lehet tartósan fogyni!!
2012. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sport nélkül paleolit étrenddel fogytam le. (6 hónap, -20kg)
2012. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!