Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánytatásra könnyen rá lehet...

Hánytatásra könnyen rá lehet szokni?

Figyelt kérdés
Ha csak mondjuk 1x próbálom ki, akkor is rászokhatok? És milyen érzés? Mikor már öklendeztem, gyorsan meggondoltam magam, mert elég undorítónak tartom, de... Ha sokat eszem, utána olyan mérges vagyok magamra. És muszáj valahogyan kiadnom magamból.
2012. febr. 2. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, rá tudsz szokni. nálam is így kezdődött. először féltem tőle, de az első eset után arra jöttem rá, hogy 'jé ez ilyen egyszerű? és nem is fájt, nem is éreztem magam utána rosszul'.

ha egy mód van rá, ne lépj be ebbe a 'körbe'. hidd el, nem éri meg. arról nem is beszélve, hogy milyen nagy kárt tesz a szervezetedben és milyen sok lelki erő kell hogy letudj állni.. :|

2012. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

GreenTea


Ha kicsit olvasnál a táplálkozásról, akkor lehet, hogy nem lenne ilyen problémád, hogy sokat eszel vagy csak olyanból ennél sokat, amiből nem árt. Nem tudom miért kell ilyen hülyének lenni, hogy kapásból hánytatni akarod magad.

Komolyan mondom az ilyen gyengeelméjű emberektől sajnálom az oxigént.

2012. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Húgocskám így fogyózik, eszik és hány folyamatosan! Úgy rá szokott, hogy naponta már 5-6szor is csinálja, bezárkózik a fürdőszobába és van egy vödre, oda hány bele, majd leönti a WC-n. Dugni kell előle az ételt, saját hűtőt kellett vennünk, amit én őrzök a szobámban, mert az összes kaját megenné egy nap alatt és kihányná! Már annyira súlyos, hogy a nyelőcsövét, a gégéjét szétmarta a gyomorsav, nem tud nyelni rendesen, folyton be van gyulladva a mandulája! Pszihológushoz is elvittük, de összeveszett a nővel és kijelentette, ő nem megy többet! Dolgozik, mert elmúlt 18 de az egész fizetése erre megy el, rengeteg kaját vesz, egész nap eszik és hány! A fogairól már nem is beszélek, mert már nincs rajtuk zománc....
2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!