Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vastablettát szedek és székrek...

Vastablettát szedek és székrekedésem van tőle. Amikor abbahagyom pár nap múlva hasmenés kezdődik. Hogy tartsam meg az arany középutat?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek, már rengeteg vastablettát kipróbáltatott velem az orvosom és mindegyiktől székrekedésem van. A Maltofer Fol mellett maradtunk mert emellett még van napi 1 székletem de olyan mintha egy sziklát szülnék meg.


Ha nem szedem, 2-3 nap múlva hasmenés kezdődik, 6-8 ürítés egy nap. Tehát ilyenkor újra elkezdem szedni, és amikor megunom a "vajjúdást" újból abbahagyom a vastablettát. ha kiborít a hasmenés ismét szedem.


Mit tegyek hogy megmaradjak az arany középúton?


Próbáltam probiotikumokat is, hátha az a baj hogy tönkrement a bélflórám de nem segít.


Ha sokáig nem szedem a vasat nagyon étvágytalan és szédülős leszek, úgyhogy ez sem megoldás.



2012. febr. 5. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy csak minden másnap szeded be! Meg egyél hozzá sok rostosat!
2012. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 optimus8 válasza:
én actiferrin lágy kapszulát szedtem és semmi bajom sem volt tőle (vényes)
2012. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még nem is hallottam róla
2012. febr. 14. 15:38
 4/5 optimus8 válasza:

[link]


nekem helyrehozta szépen a vashiányt, és soha semmi mellékhatása nem mutatkozott. Egy próbát szerintem megér, viszont vényes.

2012. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diamond59 válasza:
A Nutrilite vas tablettát javaslom, 3.400,-Ft/100 szem. Vagy a vas+folsav tablettát, ami 3.550,-Ft/120 szem.
2012. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!