Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktózérzékenyek. Ti hogy...

Laktózérzékenyek. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Hiába veszek be gyógyszert tejes dolgok előtt és ügyelek arra hogy mit eszem,egyszerűen nincs normális székletem. :( Mindig megy a hasam. Ha nem eszem tejeset,akkor is. Veletek ez hogy van? Én kezdek kicsit megijedni és besokalni tőle. :(

2012. febr. 6. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem, ha nem szedek be rettentően fáj a hasam, de tényleg azt elmondani nem tudom mennyire, aztán rögtön hasmenés, viszont ha beveszek akkor csak kisebb hasmenés lesz

17/L

2012. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,akkor kicsit megnyugodtam.. megy a zöld:)


19/L

2012. febr. 6. 19:53
 3/12 A kérdező kommentje:
egyébként sajnos tudom milyen érzés,hogy mennyire fáj.. volt/van bennem része bőven.
2012. febr. 6. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
te mióta vagy laktózérzékeny? :) első vagyok
2012. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez egy érdekes dolog,mert nálam valószínű már több éve meg van ez a betegség ugyanis mindig ment a hasam különböző időközönként,csak mindig ráfogtam valamire. (stressz) Aztán szeptembertől elkezdődött hogy 4 napig egyfolytában ment a hasam! Megfigyeltem hogy minden este későn érek haza és eszem. Azt hittem hogy egész nap keveset eszem,estére pedig hirtelen leterhelem magam. Igen,csak minden kajálás után megettem 1 nagy óriás rudit. És itt azt hiszem el is magyaráztam mindent. :)

Nálam már a tesztet sem csinálták meg,csak vérből néztek allergiát. Szóval szeptembertől vagyok "hivatalosan" :)


És Te?

2012. febr. 6. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem 2-3 éve kezdődött, volt egy időszak, amikor ha tejet ittam, utána fájt a hasam, akkor kicsit szüneteltettem. Aztán ittam tovább, akkor egy darabig nem volt gond, aztán hirtelen egyik este nagyon rosszul lettem, azóta nem is tudok már inni egyáltalán tejet, csak laktózmenteset. Még egy régebbi vizsgálaton kihozta nekem, de akkor nem volt bajom, azt mondták, h ameddig nem fáj, addig igyam nyugodtan. Én nem voltam ezzel orvosnál, akartunk menni gasztroenterológiára, csak aztán nem tudtuk soha elérni, mert itt ráadásul nincs is a közelben, úgyhogy annyiban maradt és nem voltam végülis.
2012. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sajnálom nagyon. tudom milyen kellemetlen és fájdalmas. más el sem hinné hogy milyen kegyetlen tud lenni.
2012. febr. 6. 20:08
 8/12 anonim válasza:
A barátnőm is laktózérzékeny, ő egyáltalán nem eszik és iszik tejterméket emiatt, de gyógyszert szed, és nem igazán szokott menni a hasa.
2012. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak Laktose tablettát írtak,más gyógyszert nem!
2012. febr. 7. 11:23
 10/12 A kérdező kommentje:
*Lactose
2012. febr. 7. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!