Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors anyagcsere, mikor változik?

Gyors anyagcsere, mikor változik?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok és világ életemben vékony alkatom volt. Elég magas vagyok és kosárlabdázom. Eszem eleget, sőt többet mint eleget, de édesapám szerint örököltem a gyors anyagcserét, és ezért nem hízom. Mivel kosarazom jó lenne kicsit gyúrni és izom csak zsírból jön. Milyen korban áll be látható váltózás az ember anyagcseréjében?


(Tudom sok ember jól érezné magát ha nem hízna, de minenkinek az kell ami nincs :) )


2012. febr. 11. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
22%

Izom nem zsírból jön, hanem fehérjéből. Egyél több húst és tejterméket.

Ha nagyon vékony vagy, érdemes lenne megnézetni a pajzsmirigyedet, lehet, hogy túlműködéses.

De igaza lehet apukádnak, miszerint ez örökletes. Amúgy kamaszkorban nyurgul az ember, normális, hogy még nem vagy kifejezetten formás, férfias, de ha kinőttél ebből az áldásos korból, biztos, hogy ez pozitív irányba fog változni, szóval no para.

2012. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
izom csak zsírból jön - na, te is marha sokat tudsz. Előbb olvasgass kicsit.
2012. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!