Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Béres csepp segít hízni?...

A Béres csepp segít hízni? (tovább alul)

Figyelt kérdés

Vagyis úgy értem hogy hallottam már hogy aki Béres cseppet szed annak nagyobb az étvágya.. nem tudom hogy igaz e..

Nagyon jó lenne már ha híznék mert 164 cm vagyok, és 46 kg... 9 osztályos és 15 éves.. szerintem az ilyen korú lányoknak az átlag súlya max 52-55 kg... vagyis a többi barátnőm kb mind annyi.. mindenki mondja hogy milyen vékony vagyok, de most nem tehetek róla ha nem hízok.. nem is eszek valami sokat de ha egyszer nem megy több akkor nem.. a nővérem is ilyen korában vékony volt.. de már most tök jó húsban van, de mondjuk az is igaz hogy ő most szült.. anyukám is mondta hogy egyek egyek de nem bírom :( SEGÍTSETEK!! :(


2012. febr. 12. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Serkentik az étvágyat a B-vitaminok és a nyomelemek: Centrum, Béres-csepp és társai.

Bizonyos gyógynövények illóolajai is, így például a Svéd csepp is segíthet.

Ha semmi sem használ, akkor felirathattok a háziorvossal Peritolt, ismerősömnek így sikerült 10 kilót híznia.

És lefekvés előtt nassolj sokat:)

2012. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd, az én étvágyamat növelte. Ha nincs ellenjavallat, ártani nem árt, sőt! Hátha célod is eléred vele.
2012. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár centivel magasabb vagyok, de ugyanígy 46 kiló - és akkor már sokat mondok. Nálam is a fő probléma, hogy ilyen géneket örököltem, viszont nekem elég jó étvágyam volt már a te korodban is. Hogy a Béres-csepp növelné-e az étvágyad, azt nem tudom, én is próbáltam mindenféle vitaminokkal nyomni magam, de igazán nem láttam a hatását, persze minden szervezet más :) Diannás cukrot próbáltad már?
2012. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A B12 vitamin jó étvágyat csinál, tehát többet eszel, ezért hízol. Viszont szerintem semmi baja a súlyodnak. Nem kell mindenkinek ugyanúgy kinéznie!
2012. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dianás cukrot? :O az mire jó ? :O hát szerintem is meg próbálom ezt a béres cseppet!! :) köszönöm a segítséget =))((=
2012. febr. 13. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mire-mire... étvágyat csinál. Persze nem mindenkinek. Kicsi alkohol csokis cukorkába töltve. Nem fog kiütni vagy ilyesmi:)
2012. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmm lehet ki próbálom :) köszönöm a segítséget
2012. febr. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!