Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrás tippek? 60-ról...

Fogyókúrás tippek? 60-ról 55-re gyorsan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, csak van egy pici pocim meg a fenekemen narancsbőr... Adjatok már tippeket légyszi, mi a legjobb torna és táplálkozás erre? 170 cm magas vagyok, 60 kg. 55-re szeretnék lefogyni. Köszi!
2012. febr. 17. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4 db algopiryn pulover, melegitö nadrág, nagy takaró:1 éjszaka meglesz.
2012. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:DDD na ezen most jót derültem :D de tényleg én nem bogyóktól várok csodát meg csodaszerektől. vmi igazán hatásos tornát szeretnék ha írnátok :)
2012. febr. 17. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
igy szoktak fogyasztani versenyre a sportolok ,gyorsat akartál vazzeg tessék nem tettszik ne csináld.
2012. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bogyóktól nem akarsz fogyni de gyorsan azt igen....ugyanott lennél. Egyél kiegyensúlyozottan, kerüld a fehér lisztes dolgokat, kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elhasználsz. 5 kg legalább 1 hónap ha nem akarod hogy visszajöjjön, mert amúgy visszafog, mert gyorsan fogyni csak koplalással lehet amivel jó lesz az eredmény de utána....plusz mozogj, a narancsbőr nem biztos hogy eltűnik.
2012. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye gyerek hagyjátok...
2012. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok hülye?
2012. febr. 17. 20:07
 7/11 A kérdező kommentje:

A gyorsan-t nem egy éjszaka alatt gondoltam, hanem én mondjuk olyan 2-3 hét alatt... nem vagyok hülye, pont ezért írtam h nem bogyóktól várok csodát, hanem TORNÁT kérdeztem, amivel feszesíteni tudom a hasamat meg a fenekemet és olyan táplálkozást, amivel meg is tudom tartani...

De igen, egyszerű egyből lehülyézni ANONIM módon az embert....

2012. febr. 17. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Anonim modon találkozzunk szemedbe is megmondom. Amugy meg menjél minden este fuss 5 km le fogsz fogyni simán ennyi idö alatt.
2012. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ma vártam valakire fodrásznál, és olvasgattam( nők lapját). Szerintem, ha bármelyiket, bárhol kinyitom, csak ebben a témában találtam volna cikket. És láss csodát: épp a fogyókúráról volt szó, meg hogy végre Magyarországon is lehet kapni káposztaleves kapszulát, és ezzel táplálkozva egy hét alatt garantált a 10 kg leadása, és maximális egészséget is biztosít.

Különben már rongyosra volt olvasva ez a cikk. Nem tudom, miért?

2012. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1 hét alatt 10 kiló... na az ilyen szarságokban én nem hiszek... az a baj h én sosem sportoltam, mert mindig is vékony voltam. de már nem 18 vagyok, hanem 27 és egy kis plusz kiló felvándorolt, főleg amióta nem bulizok annyit, mert dolgozom. ülő munkát végzek napi 8 órában... sosem voltam egy sportember, a futásra rá kéne szánni magam....
2012. febr. 17. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!